Registrace

DeFuckTo s novým letním klipem!

DeFuckTo s novým letním klipem!
1. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

DeFuckTo pracují na nové desce, která má stanovený porodní termín někdy na podzim letošního roku. To se ostatně ví už od konce loňského roku, kdy vyšel první singl z chystaného alba. V současnosti velmi oblíbený slovenský rapper Kali tehdy zahostoval v tracku s názvem „Andělé a démoni", na který vznikl současně i videoklip.

Doba pokročila a DeFuckTo se nyní hlásí s druhou ochutnávkou v podobě pecky „U mě dobrý". Klip plný slunce, vody a letní atmosféry, Headdyho beat a osvědčená spolupráce s videoprodukcí OpticalPRO, k tomu není potřeba nic dodávat. Bomba pro nadcházející sezónu je na světě. U mě dobrý!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS