Registrace

Hilary Duff podepsala smlouvu s RCA Records

Hilary Duff podepsala smlouvu s RCA Records

Hilary Duff je známá americká herečka, zpěvačka, skladatelka, producentka, designérka... Zkrátka, v Americe je velmi známou osobností, a to již od dob, kdy se v dětských letech stala zbožňovanou hvězdou Disney kanálu v televizní sérii "Lizzie McGuire". V dalších letech se začala objevovat ve filmech a vrhla se střemhlav i do hudebního businessu. V roce 2002 vydala své debutové album Santa Claus Lane, následované dalšími třemi studiovými alby, z nichž největších úspěchů dosáhl singl "So Yesterday".

Od jejího posledního alba "Dignity" uběhlo již 7 let a nyní se tato šestadvacetiletá pohledná Texasanka vrací s novým singlem "Chasing the Sun", které předznamená páté studiové album vydané premiérově pod hlavičkou Sony Music na labelu RCA Records během letošního podzimu.

"Jsem nadšena, že se vracím k hudbě právě pod hlavičkou RCA Records. Singl Chasing the Sun je jen vrcholkem toho, co pro vás na novém albu připravuji. Pracovala jsem velmi tvrdě a zúročila jsem všechny své životní zkušenosti, které bych byla ráda, aby se do alba obtiskly. Vzala jsem si dlouhou pauzu od hudebního průmyslu, ale to mi dalo čas a odvahu zvážit všechny mé další kroky a teď mohu být hrdá na celé album, které jsem pro vás připravila. Chasing the Sun je lehká a vtipná letní písnička, která - doufám - vyvolá v lidech pocit pohody."

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS