Registrace

MusicJet rozdává hudební trička

MusicJet rozdává hudební trička
7. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Největší tuzemská on-line galerie hudby MusicJet, si pro své uživatele připravil ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím Universal Music prosincovou soutěž o trička s motivy hudebních interpretů.

Na své Facebookové stránce http://cs-cz.facebook.com/MusicJet zveřejňuje MusicJet každý den jednu otázku týkající se hudby. Uživatel MusicJetu, který nejrychleji pošle správnou odpověď na soutežní e-mail vanoce@musicjet.cz, spolu se svým uživatelským jménem, získá tričko s interpretem, jehož se týkala daná soutěžní otázka.
O trička se hraje každý den až do konce letošního roku a vyhrát může každý uživatel pouze jednou, takže šance na výhru je opravdu velká. Stačí pravidelně sledovat Facebook a čekat na ten správný soutěžní příspěvek.

O MusicJetu

MusicJet je největší on-line galerie hudby v České republice a na Slovensku, kde tuto službu aktivně využívá přes 230.000 uživatelů. MusicJet umožnuje přehrávání hudby v počítačích a chytrých mobilních telefonech. Hudba se v rámci jednoho účtu synchronizuje v jednotlivých zařízeních. Hudbu je možné přehrávat v režimu on-line i off-line. Registrace je možná s ověřením přes e-mail, nebo telefonní číslo, případně přihlášením přes Facebook. Uživatelé si mohou svůj účet kdykoliv propojit se svým Facebook, aby jejich přátelé viděli, co právě poslouchají. Zároveň vidí v aplikaci všechny přátele používající MusicJet a mohou si prohlížet jejich playlisty (pokud je tato možnost aktivní).
V rámci aplikace MusicJet si mohou uživatelé vytvářet vlastní playlisty, které mohou následně zveřejňovat na sociálních sítích (není nutné integrovat s Facebookem).

Na Facebooku služby http://www.facebook.com/MusicJet naleznou uživatelé aktuální informace ze světa hudby, nově vydaná alba a zajímavé playlisty. Pravidelně se také mohou zúčastnit soutěží o lístky na festivaly a koncerty, případně dárky od hudebních skupin a interpretů.

Registrace a všechny informace naleznete na stránkách www.musicjet.cz Aplikaci pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android, iOS (Apple), Windows Mobile a Symbian je možné stáhnout přímo v obchodech s aplikacemi (Google Play, AppStore, Windows MarketPlace), nebo si ji stáhnout z mobilní verze stránek MusicJet na http://m.musicjet.cz

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS