Registrace

Policie, jste zatčen 2.díl

Policie, jste zatčen 2.díl
26. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Zatčení je určitě nepříjemná věc a rozhodně není o co stát. V našem magazínu pokračujeme a představujeme hvězdy,které mají nebo měli problémy s policií a také se budete moci podívat na jejich fotografie krátce po zatčení.

4. Steven Tyler
Frotman skupiny AEROSMITH pózoval na policejním snímku v roce 1967, kdy byl policií v New Yorku zatčen za držení marihuany. Budoucí rocková hvězda krátce před zatčením oslavila své 18. narozeniny.

5. Vanilla Ice 
Vanilla Ice (vlastní jméno: Robert Van Winkle) byl zatčen v dubnu 2008 zástupcem šerifa na Floridě a obviněn z domácího násilí poté, co jeho vlastní žena na něj zavolala policii.40-letý zpěvák hitu  'Ice Ice Baby' byl odvezen do Palm Beach County Sheriff's úřadu, kde vznikla tato "momentka"6. Kurt Cobain
Zpěvák Kurt Cobain byl frontman jedné z nejznámějších skupin devadesátých let. Nad jeho smrtí jsou dodnes otazníky. Podle policie se jednalo o sebevraždu. Slavný kytarista měl však nejen prostřelenou hlavu, ale i extrémně velkou dávku heroinu v krvi. Soudní lékař konstatoval, že po požití takového množství drog by okamžitě zkolaboval a nebyl by tak schopen se zastřelit. Nejen z tohoto důvodu jsou mnozí Kurtovi fanoušci dodnes přesvědčeni, že jejich idol byl ve skutečnosti zavražděn a myslí si to i najatý detektiv, který měl Kurta najít a také našel. Na této fotce ho policie vyfotila po zatčení za vstup na cizí pozemek.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS