Registrace

Radio City pošesté rozsvítilo Prahu – tentokrát s rekordním výtěžkem

Radio City pošesté rozsvítilo Prahu – tentokrát s rekordním výtěžkem
9. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Pražské radio City 93,7 FM už pošesté organizovalo unikátní předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojilo celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Každý mohl i letos sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě, poslat dárcovskou DMS a symbolicky si ji rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz.

Letošní výtěžek opět přesáhnul magickou stotisícovou hranici a zastavil se na rekordní částce v historii tohoto projektu. Posluchači radia City zaslali 7.012 DMS, ze kterých získala nadace Leontinka 189.324,- Kč na projekt Svítání.

Radio City pošesté rozsvítilo PrahuRadio City pošesté rozsvítilo Prahu

Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!" vyvrcholil 1. prosince na Staroměstském náměstí, kde byl za přítomnosti zástupce patrona projektu Ivy Frühlingové a moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké předán symbolický šek s uvedenou částkou výkonné ředitelce nadace Leontinka, paní Barbaře Huckové. Projekt radia City podpořil také pražský primátor, docent Bohuslav Svoboda, který poté osobně rozsvítil tradiční vánoční strom.

Radio City pošesté rozsvítilo PrahuRadio City pošesté rozsvítilo Prahu

Radio City děkuje všem posluchačům, patronům projektu „Rozsviťte s námi Prahu" – Ivě Frühlinové, Filipu Renčovi, Jiřímu Kornovi, Ivě Lecké, Vojtovi Eflerovi a především všem Pražanům, kteří se do tohoto prospěšného projektu zapojili.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS