Registrace

Red Bull přináší exkluzivní premiéry hiphopových videí

Red Bull přináší exkluzivní premiéry hiphopových videí
9. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Náš portál Vám opět nabízí další "lahůdku". Dva výjimečné projekty, dvě exkluzivní premiéry. Speciální DVD Champion Sound live z loňského Votvíráku a rutina Trouble Teamu, tedy DJs Frikyho a Fluxe. Obojí najdete nyní jen na www.redbull.cz

Votvírák 2012 byl nátěr. Když je něco největší, dá se dedukovat, že to byl opravdu velkej nátěr. Přímo vele nátěr v několika vrstvách, vypálenej až pod kůži. „Největší live projekt v historii Česko-slovenského hiphopu", což jde, ne? Maraton šesti koncertů po sobě, které všechny odehrála jedna kapela, jeden sound - Champion Sound.

Není potřeba nic tesat do skal a tetovat si na tělo nebo stavět sám sobě sousoší, ale byl to tak parádní moment, že by byla škoda ho nějak nezachytit a nezvěčnit. Už jen kvůli hostům, kteří na koncertech vystoupili: Majk Spirit, Prago Union, PIO Squad, Vec, MC Gey & DJ Fatte. Proto se Champion Sound rozhodli vydat vše na DVD. Pusťte si od 7. června pouze na www.redbull.cz trailer a připravte se na 14. června 2013, kdy DVD #1 SOUND vychází.

Trailer najdete zde:
www.redbull.com/cz/cs/stories/1331595770339/historie-ceskeho-hiphopu-na-jednom-dvd

Druhý velmi dobrý důvod, proč jít ve čtvrtek na www.redbull.cz je premiéra videa Trouble Teamu, dvojice DJs Frikyho a Fluxe. Videa rutiny, s kterou se umístili na pátém místě mistroství světa DJingu. Trouble Team není zatrpklá dvojka pouličních kazatelů, co někomu cpe „jak by se to mělo dělat". Mají svůj pohled na věc, o kterém jak se zdá už přesvědčili celkem dost lidí – soudě třeba dle jejich úctyhodného seznamu odjetých akcí.

Na video se podívejte zde:
www.redbull.com/cz/cs/stories/1331595661776/trouble-team-je-zpatky

Natáčení videa se uskutečnilo na sedmi místech v Česku, mimo jiné na akademické půdě Západočeské univerzity v Plzni, v Lucerna Music Baru, ve stanici Anděl pražského metra, na střeše žižkovského vysílače nebo v lese. Trouble Team není žádná ozvěna z minulosti. Je to ukázka toho, kde se nachází hudební umění zvané DJing v roce 2012 a kam se dál posouvá.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS