Registrace

TRANSMISSION - 10. vydání

TRANSMISSION - 10. vydání
11. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Od uspořádání první edice Transmission uběhla už dlouhá doba. Překročili jsme hranice Vašeho očekávání. Dokázali jsme učinit nemožné možným. Nyní je čas na největší Transmission v historii s velmi speciálním jubilejním překvapením. Zbrusu nový a originální zážitek Transmission. Připravte se na 10. vydání Transmission, 30. listopadu 2013, v pražské O2 areně.

VSTUPENKY:
Již od 10. května 2013 bude v prodeji omezené množství základních vstupenek za zvýhodněnou cenu. Lístky zakoupíte ve více než 6500 prodejních místech sítě SAZKA sázková kancelář, a.s., po celé ČR. Sběrná místa SAZKA sázková kancelář, a.s., která jsou vybavena on-line terminály, najdete na pobočkách České pošty, v novinových stáncích, na benzinových stanicích a v dalších prodejních řetězcích. Pro více informací a rezervaci vstupenek klikněte na www.sazkaticket.cz.

REGULAR TICKET:
Majitelé základních vstupenek mají přístup na plochu, přilehlé tribuny v prvním patře, a volný pohyb na chodbách v prvním patře. Vstup do O2 areny je umožněn několika vstupními koridory na severní straně.

HOT PEPPERS VIP LOUNGE TICKET:
Transmission VIP vstupenka vám umožňuje vstup na luxusní VIP terasu s omezenou kapacitou. Terasa je vybudována na hlavní taneční ploše o2 areny a nabízí bary s širokým sortimentem nápojů, a také skvělý výhled na Transmission show. VIP vstupenka obsahuje neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů (kromě RedBullu) a opravňuje ke vstupu na hlavní taneční plochu a přilehlé tribuny. Pro majitele těchto vstupenek bude připraven welcome drink. Pro vstup do O2 areny použijte vchod č. 1 na severní straně.

GOLDEN TICKET:
Transmission Golden Ticket nabízí možnost využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra o2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma. S Golden vstupenkou je umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy. Pro majitele těchto vstupenek je vyhrazen vchod č. 9. Prodej probíhá na pokladnách o2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu Finkousova@bestsportarena.cz

Více informací o tématu a line upu večera se dozvíte později.

Těšíme se na viděnou s Vámi 30. listopadu 2013 na oslavě speciální 10. edice!

Transmission Vám přináší Gambrinus Excelent

TRANSMISSION – 10. VYDÁNÍ
30.11.2013
o2 ARENA PRAHA
WWW.UNITEDMUSIC.CZ
WWW.TRANSMISSION.CZ

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS