Registrace

1D DAY – sobota 23. listopadu 2013

1D DAY – sobota 23. listopadu 2013
22. listopadu 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

V současnosti světově nejúspěšnější kapela One Direction oznámila podrobnosti k unikátní celosvětové akci nazvané 1D DAY, která předznamená vydání jejich nového alba Midnight Memories. Toto jejich třetí, dlouho očekávané album vyjde již v pondělí 25. listopadu a dá se předpokládat, že bude stejným prodejním předvánočním trhákem jako se to povedlo loni albu Take Me Home.

1D DAY dá fanynkách z každého koutu zeměkoule unikátní možnost vstoupit do světa One Direction, a to díky sedmihodinovému živému internetovému přenosu tuto sobotu 23. listopadu 2013. Vzhledem k časovým posunům bude u nás přímý přenos zahájen ve 20h. a poběží až do nedělní 3h. ranní.

1D DAY bude přenášen na YouTube & Google+, takže fanoušci z celého světa mohou tento živý přenos sledovat současně. Na programu budou záběry ze zákulisí, exkluzivní premiérové přehrání skladeb z nového alba Midnight Memories, několik pokusů o zápis do Guinnessovy knihy rekordů a v neposlední řadě spoustu speciálních hostů, včetně Robbieho Williamse, Celine Dion, Simona Cowella, Pierse Morgane, The Muppets a mnoho dalších

Speciální odměnou pro fanoušky, kteří budou přenos živě sledovat, bude možnost připojit se přes Google+ Hangout a zúčastnit se živého video chatu přímo se členy kapely. Kapela bude v průběhu přenosu překvapovat fanoušky tím, že znenadání vstoupí do náhodně vybraných Hangout Parties a bude s nimi chatovat přímo z očí do očí. Více informací, jak se k hangoutu přihlásit, získají fanoušci zde: www.google.com/+onedirection

Liam k celé akci říká: "1D DAY je o tom, že chceme vrátit svým fanouškům vše, co pro nás za poslední tři roky udělali a jak nás podporovali. Když jsme tuto akci navrhli, ani nás nenapadlo, že dostaneme prostor pro živý přenos na CELÝ DEN – nemůžeme se dočkat!"

Přímý přenos 1D DAY bude ke zhlédnutí na tomto odkazu: www.google.com/+onedirection

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS