Registrace

2MA (two men army)

2MA (two men army)
27. července 2011 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rozhovory

2MA (two men army) projekt vzniká roku 2000. Bráchové Sker a Red natáčejí první tracky ve studiu 3bees. V roce 2001 první interview v rádiu Relax, kde se hraje skladba Kriminál v pořadu RnB.

V roce 2005 po delší pauze vznikají tracky Tenhle svět a Už se nemusíš bát, s kterýma opět putují do radia Relax. Další pauza a koncem roku 2009 se definitivně setkávají při nahrávání prvních tracků na album Virtus. Během roku 2010 nahrávají více než polovinu alba a v listopadu účinkují v Čisté u Rakovníka na Rytmusově Black prince tour. V březnu 2011 se dokončuje album Virtus, na kterém kromě 2MA uslyšíte MyCaLLa, Janu, Ilonu Víchovou, rapera Zera a Pawlínu. O produkci se až na track Vše co sme stará Sker a na design zvuku dohlíží Mirek Beatstrom Píša.

2MA připravují tour na podporu vydání CD, natočili několik videí k albu Virtus a pracují na novém albu, které uslyšíte začátkem roku 2012. O produkci se stará znovu Sker, Dynamixx Prince, DJ Rime One a další. O design zvuku se bude starat Beatstorm a v některých tracích KMBL studio… Sker kromě toho pracuje na CD Ske/ne/r, na kterém se objeví rapers z různých částí světa a na produkci pro botswaňana Kennyho Tylera a v produkci je spolupráce s botswanským raperem Finale Prettyboyem.

Videoklip, který se v brzké době objeví na TV stanici Očko

http://www.youtube.com/watch?…

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS