Registrace

3 tracky z nové desky Triumf

3 tracky z nové desky Triumf

Nejsou tomu ještě ani 3 týdny, co DFT vydali svoje nové album Triumf. To bylo minulý víkend taky řádně pokřtěno ve zlínském klubu Golem, čehož se zúčastnili i hosté z alba Nironic, Tom Malar a Peja.

Pro fanoušky z druhé poloviny republiky je připraven druhý symbolický křest a to na 22.12. v pražském klubu Rock Café.

Zatím poslední novinkou z dílny DFT byl videoklip k pecce Zóna pohody s Majkem Spiritem. Natáčení dalšího kousku je plánováno už na leden. Čekání si můžeš zkrátit poslechem dalších 3 věcí z alba Triumf, které DFT umístili na svůj YT kanál. Další tracky by měly následovat v příštích dnech.

DeFuckTo – Pri mne stoj feat. Misha http://www.youtube.com/watch?…

DeFuckTo – Renesance http://www.youtube.com/watch?…

DeFuckTo – Triumf http://www.youtube.com/watch?…

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS