Registrace

ABOVE & BEYOND „GROUP THERAPY PRAGUE 2012“ již zítra v SASAZU!

ABOVE & BEYOND „GROUP THERAPY PRAGUE 2012“ již zítra v SASAZU!
14. září 2012 | Autor: Tom4sino Akce v klubech

Již zítra poctí Českou republiku britská hudební formace Above & Beyond, která vystoupí v holešovickém klubu SaSaZu. V České republice už jste je měli možnost vidět například dvakrát na halové noci Transmission, teď však budete mít možnost vidět jejich premiéru i v klubovém prostředí v Praze. Vystoupení proběhne v rámci turné „Group Therapy" k jejich poslednímu stejnojmennému albu, které vyšlo v roce 2011.

Holešovický klub SaSaZu se návštěvníkům otevře ve 21.30. Noc Above & Beyond „Group Therapy Prague 2012" odstartuje ve 22.00 jeden z největších talentů z labelu Anjunabeats, DJ a producent Oliver Smith. Přesně o půlnoci se objeví očekávaní Above & Beyond, kteří zahrají v exkluzivním dvou a půl hodinovém setu. V 02.30 nastoupí Mr. Pit, právoplatný člen z Coldharbour recordings. S posledními zbytky vaší energie si pak pohraje v 04.30 český talentovaný trance DJ N-Rico. Předpokládaný konec je plánován na šestou hodinu ranní.

Všem fanouškům doporučujeme neotálet s nákupem vstupenek, za nejlevnější cenu 590 Kč, které bude možno zakoupit až do soboty v síti Ticketpro. V prodeji jsou také VIP all inclusive vstupenky s neomezenou konzumací na barech, šatnou zdarma a vstupem na VIP balkon.

Přejeme vám skvělý hudební zážitek a těšíme se na vás na všechny v sobotu v klubu SaSaZu!

ABOVE & BEYOND 'GROUP THERAPY' PRAGUE

Club Sasazu, 15.9.12
Bubenske Nábřeží 306/13, Praha 7 - Holešovice
Doors open 21:30
Start: 22:00
End: 06:00
www.sasazu.com

Program:

  • 21:30 - Doors open
  • 22:00 - Oliver Smith (Anjunabeats)
  • 00:00 - Above & Beyond (Anjunabeats)
  • 02:30 - Mr. Pit (Coldharbour)
  • 04:30 - N-Rico
  • 06:00 - End

www.aboveandbeyond.nu

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS