Registrace

ADAM LAMBERT – album Trespassing

ADAM LAMBERT –  album Trespassing
26. prosince 2011 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Světová superstar Adam Lambert připravuje k vydání dlouho očekávané druhé studiové album „Trespassing“, které vyjde přesně za 3 měsíce, 19. března 2012. Prvním singlem z alba se stává skladba „Better Than I Know Myself“, která bude do prodeje na iTunes i do ostatních digitálních obchodů uvolněna již 20. prosince 2011.

Adam, který je sám výkonným producentem připravovaného alba, popisuje jeho vznik jako „vzrušující cestu posledními dvěma roky mého života. Bylo to pro mě přerodové období a já bych chtěl opravdu dělat muziku tak, jak jsem ji v té době prožíval. Písničky z alba Trespassing upřímně reflektují všechny vzestupy a pády mého reálného života.“

Kromě toho, že se 29letý finalista soutěže American Idol autorsky podílel na většině tracků, pozval ke spolupráci i další cenami ověnčené hvězdy, ať už z řad zpěváků, producentů nebo skladatelů. Namátkou jmenujme: Pharrell Williams, Dr. Luke, Claude Kelly, Benny Blanco, Bonnie McKee, Nile Rogers, Sam Sparro, Bruno Mars, Nikka Costa nebo BC Jean.

Od vydání debutového alba „For Your Entertainment“ v roce 2009 se ho celosvětově prodalo více než 1 milion kopií. Lambert byl nominován na Grammy v kategorii Best Male Pop Vocal Performance za singl „Whataya Want From Me“ a také vydal CD+DVD „Glam Nation Live“ a EP „Acoustic Live!“ Je vůbec prvním Americkým Idolem, který ještě ten samý rok po soutěži a po vydání svého debutu absolvoval celosvětové turné. V listopadu letošního roku se Adam v rámci předávání MTV European Music Awards postavil na jedno pódium se skupinou Queen, aby tak vzdal hold Freddiemu Mercurymu a perfektně odzpíval nesmrtelné hity „The Show Must Go On“ a „We Will Rock You/We Are the Champions, “ což se následně zapsalo jako vyvrcholení celého ceremoniálu a Lambert za své vystoupení získal pozitivní ohlasy jak ze strany kritiků, tak i fanoušků.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS