Registrace

AMNESIA presents PopStar

AMNESIA presents PopStar
20. září 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

AMNESIA presents PopStar by BRIAN CROSS, NURIA SWAN & MANUEL MOORE. Je tomu právě rok, kdy nejslavnější klub na světě AMNESIA IBIZA poprvé zavítal do pražské Meccy se svou Amnesia Tour v čele se slavným španělským DJem Brianem Crossem a charizmatickou zpěvačkou Nurií Swan.

Po veleúspěšné noci se AMNESIA rozhodla v květnu uspořádat i oficiální casting na tanečnice, které toto léto prezentovaly naši zemi v klubovém nebi zvaném AMNESIA. Dámy a pánové, přijďte si v pátek 8. října 2010 připomenout léto, které je již za námi a jedinečnou atmosféru tohoto klubu, která bude podtržena originálními dekoracemi, tanečnicemi a vizualizacemi klubu AMNESIA IBIZA. Opět na vás budou zdarma čekat CD kompilace pro rok 2010, trička klubu AMNESIA IBIZA a spousta dalších pozorností určených pro návštěvníky noci. Jako headliner vystoupí španělský DJ a producent Brian Cross (In Charge records), oceněný jak nejlepší DJ španělska přestižním magazínem DJ Mag. Brianovo reputace se zvedla, když byl v roce 2003 jmenován klubem Amnesia jako jedním z rezidentních DJs. Netrvalo dlouho, a nejslavnější DJ a producent Armin van Buuren ho požádal, aby s ním hrál na rezidentní noci ARMADA právě v klubu Amnesia. Již po prvním tracku 4U na labelu ARMADA, začal mezinárodně vydávat a jezdit na turné spolu s Arminem van Buurenem. V roce 2005 byl požádán dalším světovým DJem a producentem Marcem V, aby se s ním spolupodílel na kompilaci Amnesia DJ Sessions, která brzy dostala ty nejlepší recenze a ohlasy předních hudebních časopisů a fanoušků taneční hudby. Briana doprovodí charizmatická zpěvačka Nuria Swan, která již v devíti letech vyhrála španělskou pěveckou soutěž Menudas Estrellas, a tento rok tvoří součást PopStar by Brian Cross turné. Dalším vystupujícím bude neméně známý, krásný a talentovaný kytarista Manuel Moore. Českou taneční scénu zastoupí populární rezidentka noci Vogue, DJka a producentka LayDee Jane. Chybět nebude ani DJ a producent Nesquik, rezident stylové noci Rehab, který má na svém kontě již další digitální release na americkém labelu Liquid Grooves. Na druhé stagi vystoupí DJská crew populárního Dance radia. Oficiální afterparty proběhne tradičně v klubu Studio 54. Dámy a pánové, VÍTEJTE NA IBIZE!

VSTUPENKY:

VSTUP: 290 CZK (23:00 – 00:00) VSTUP: 350 CZK (OD 00:00) VIP: 990 CZK PŘEDPRODEJ: 190 CZK S PLATNOU KARTOU ISIC: 90 CZK www.ticketpro.cz

ZAČÁTEK: 23:00 INFO: www.myspace.com/djbriancross, www.myspace.com/…uelmoore.com

VIDEO TRAILER: http://www.youtube.com/watch?…

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS