Registrace

Android Asteroid vypouští klip z londýnské mise

Android Asteroid vypouští klip z londýnské mise
12. listopadu 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Skupina Android Asteroid pouští do světa videoklip Surrounded, na kterém se aspoň částečně s fanoušky dělí o zážitky a emoce ze zářijové londýnské mise, na níž v hlavním městě Velké Británie natáčeli skladby ve slavných studiích Abbey Road a Red Bull Studio. Pro české muzikanty kolem Tomáše Konůpka a Honzy Pospíšila to byl splněný sen.

Klip Android Asteroid - Surrounded ft. DJ Vadim & Yarah Bravo je k vidění na www.redbull.cz

„Když vstupujete do svatyně muziky, chce to jen chvilku stát, aby vás to neporazilo. Nechat v sobě rozlít ten slastně opojnej pocit. Člověk má chuť roztáhnout ruce a obejmout tu vzduch, aby to všechno štěstí vůbec pobral," říká za kapelu její manažer David "Affro" Maryško.

Nový videoklip předznamenává DVD, které o londýnské misi Android Asteroid vzniká a bude mít premiéru začátkem prosince v pražském kině Bio Oko. O několik týdnů později tento film Android Asteroid slavnostně pokřtí v Lucerna Music Baru v Praze za účasti hostů producenta DJ Vadima a zpěvačky Yarah Bravo, s nimiž se potkali nejen v Red Bull Studio v Londýně, ale také na Hip Hop Kempu v Hradci Králové.

Android Asteroid na sebe upozornili v zimě melancholickou elektronikou spojenou s písničkářstvím a jazzem. První skladby natočili ve vyhlášeném pražském studiu Smečky. Co dál? Kapela chtěla udělat další krok, ale ne o jeden schod. Android Asteroid v Londýně strávili natáčením pět dní. Do Abbey Road se vypravili, protože „chtěli nahrávat v nejlepším studiu na světě." Do Red Bull Studia se dostali na speciální pozvání, pro veřejnost je jinak studio nepřístupné.


„Celou dobu jsem si říkal: Teď se to děje, teď jsi tady, tak si to užívej! ...A snažil jsem se i přes tu odpovědnost za nejdražší projekt, který jsme kdy s Tomášem realizovali. Kolikrát se člověk podívá do Londýna s takovým programem? Nezapomenu do smrti,"
svěřil se Tomáš Konůpka po návratu z Londýna

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS