Registrace

APOCALYPTICA - sedmé album, sedmá symfonie

APOCALYPTICA  - sedmé album, sedmá symfonie

Apocalyptica vydává 23. srpna své nové album "7th Symphony". Prvním singlem je skladba "End Of Me", na kterém uslyšíte také Gavina Rosdalea.

Po třech letech vydává finská, u nás velmi dobře zavedená skupina Apocalyptica, své sedmé album.

Tři roky po studiovém albu „Worlds Collide“ se Finové chystají vydat sedmé album s příznačným názvem „7th Symphony“.

Většinu alba produkoval Joe Barresi, producent velkých jmen jako jsou Tool, Queens Of Stoneheage nebo Bad Religion.

Dvě skladby produkoval neméně uznávaný producent Howard Benson (My Chemical Romance, Motörhead, Papa Roach).

Prvním singlem je “End Of Me”, na kterém participoval Gavin Rosdale, známý coby zpěvák britské rockové kapely Bush. Na albu najdeme jména dalších důležitých rockerů – Dave Lombardo, bubeník Slayer, předvádí své umění v písničce „2010“. Ve skladbě „Bring Them To Light“ hostuje Joseph Duplantier, zpěvák a kytarista francouzské death metalové kapely Gojira, „Broken Pieces“ je spoluprací s Lacey Sturmem, zpěvákem Flyleaf a „Not Strong Enough“ odzpívá Brent Smith (Shinedown). Willy Ehmann, Senior Vice President Sony Music Domestic GSA, tvrdí: „Jsem hrdý, že Apocalyptica, jedna z nejinovativ­nějších kapel v rockovém žánru, opět vydává své nové album u Sony Music. Další excelentní album, které neobsahuje jen jejich klasický hudební styl, ale také zajímavé žánrové spolupráce s hosty.“ Během kariéry, která začala v roce 1996 vydáním alba „Plays Metallica By Four Cellos“, se šest alb Apocalypticy, za kterou stojí Eicca Toppinen, Paavo Lötjönen, Perttu Kivilaakso (všichni tři chello) a Mikko Sirén (bicí), distribuují s úspěchem v sedmdesáti zemích světa.

Apocalyptica prodala dosud ve světě přes čtyři milióny svých nosičů. Poslední dvě alba, „Apocalyptica“ (2005) a „Worlds Collide“ (2007) se umístila v TopTen v Evropě, navíc „Worlds Collide“ se poprvé za jejich kariéru usadilo v US Billboard charts. Své album představí na letošním turné.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS