Registrace

ARAKAIN DYMYTRY TOUR se blíží

ARAKAIN DYMYTRY TOUR se blíží
15. září 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Podzimní ARAKAIN DYMYTRY TOUR vypukne už příští měsíc! Obě kapely tak v těchto dnech finišují s přípravami na turné. Aktuálně pracují na nové společné skladbě a fanouškům už zbývá jen 14 dní na výběr songů, které chtějí na podzimním turné slyšet. Turné bude opět plné překvapení, chybět nebude ani bubenická show a další zajímavosti, které by si žádný příznivec tvrdé muziky neměl nechat ujít!

Arakain a Dymytry zavítají v rámci podzimního tour na 21 míst, odstartují ve středočeských Hořovicích a skončí ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku. Koncerty opět proběhnou ve velkolepém stylu a fanoušci si mohou už teď být jistí, že se rozhodně nebudou nudit.

Obě kapely opět připraví zbrusu novou společnou píseň, která se právě v těchto dnech dokončuje. Každý koncert zakončí blok, kdy na pódiu vystoupí současně všech deset muzikantů, tak jako tomu bylo na jaře. Právě pro tuto část koncertu vznikla úplně nová společná skladba.

Podzimní pokračování ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2014 je tak skvělá příležitost pro všechny, kteří neměli šanci zavítat na jeho jarní část. Nudit se však nebudou ani návštěvníci jarního turné! Připravena je zbrusu nová bubenická show, nová překvapení a společná skladba a opět přijdou na řadu, jak léty osvědčené hity, tak i novinky z aktuálních CD Adrenalinum od Arakainu a Homodlak od Dymytry.

Fanoušci navíc mají jedinečnou možnost sestavit si playlist, který na turné uslyší. Ještě následující 2 týdny, do konce měsíce září, mohou vybírat z písní obou kapel na speciální stránce www.arakain,dymytry.cz. Od každé kapely mohou vybrat po 10 písních. Výsledky hlasování budou následně zveřejněny na webových stránkách kapel i na jejich sociálních sítích.

O rozjezd každého z koncertů turné se postará dnes již ostřílená ostravská parta ABSOLUT DEAFERS se svým aktuálním albem Zrození. Vstupenky na ARAKAIN DYMYTRY TOUR je možné zakoupit v Arakain e-shopu nebo v předprodejních sítích Ticket-Art a Ticketportal. Právě nyní je ten nejlepší čas.Prožijte metalový podzim na ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2014 od 17. října do 20. prosince po celé ČR.

Více informací:
www.arakain.eu
inshop.arakain.eu
www.dymytry.cz
www.arakain.dymytry.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS