Registrace

Avril Lavigne vydává své první eponymní album

Avril Lavigne vydává své první eponymní album

Pop-rocková zpěvačka Avril Lavigne vydá své první eponymní album "Avril Lavigne" 4. listopadu 2013. Na produkci alba se kromě zpěvačky podíleli Chad Kroeger, Martin Johnson a David Hodges a natáčelo se od jara loňského roku v Henson Studios. Páté studiové album multiplatinové zpěvačky a skladatelky bude obsahovat třináct nových skladeb, včetně letního platinového hitu "Here's To Never Growing Up" a zbrusu nového singlu „Rock N Roll".

Tracklisting:

1. "Rock N Roll"
2. "Here's To Never Growing Up"
3. "17"
4. "Bitchin' Summer"
5. "Let Me Go" – feat. Chad Kroeger
6. "Give You What You Like"
7. "Bad Girl" – feat. Marilyn Manson
8. "Hello Kitty"
9. "You Ain't Seen Nothin' Yet"
10. "Sippin' On Sunshine"
11. "Hello Heartache"
12. "Falling Fast"
13. "Hush Hush"

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS