Registrace

Balaton Sound 2014 již tento týden!

Balaton Sound 2014 již tento týden!

Festival MasterCard Balaton Sound 2014 začíná už tento týden ve čtvrtek. Přivítá největší světové hvězdy elektronické hudby a nejslavnější DJs současnosti a to před rekordní návštěvou. Festival, který byl dva roky po sobě vyprodán, pro letošní rok zvětšil kapacitu areálu o 30%. Přesto již více než měsíc jsou vyprodány permanentky a nyní i denní vstupenky na páteční a sobotní program.

MasterCard® Balaton Sound je jeden z největších evropských open air festivalů, zaměřených na elektronickou hudbu, konaný v polovině července (10-13.7.2014). Osmý ročník se bude tak jako předchozí konat na nejkrásnějším místě u slavného jezera Balaton.

Program obsahuje jednu hvězdu vedle druhé, jsko první jmenujme superstar festivalů i magazínů David Guetta, který bude uzavírat program na hlavním pódiu v pátek 11. července. Nový singl Lovers On The Sun dobývá hitparády

Nemenší hvězdnou je i Armin van Buuren, (neděle 13.7.) celosvětově nejznámější DJ a producent trance music, který vydal již čtyři neuvěřitelně vlivná a veleúspěšná alba. Letos se vrací na BS se svými největšími hity.

Největší hvězdy festivalu po dnech:

čtvrtek 10.7. - Alesso (S), Martin Garrix (NL), Nervo (AUS)
pátek 11.7. - David Guetta (F), Dimitri Vegas & Like Mike (B), Martin Solveig (F)
sobota 12.7. - Wiz Khalifa (USA), Sebastian Ingrosso (S), Irie Maffia
neděle 13.7. - Armin Van Buuren (NL), Steve Angello (S) Azealia Banks (USA)

Přidejme že I mimo hlavní podium naleznete opravdové hvězdy letošního jako jsou Deep Dish, (pátek 11.7.) kteří se po osmi letech opět dali dohromady. Známé americké duo s íránskými kořeny Ali "Dubfire" Shirazinia a Sharam Tayebi nebo Disclosure (pátek 11.7.), jejichž debutové album nese název Settle, a kteří vloni způsobili na bristké electro dance scéně doslova revoluci. Nezapomínejme na W&W (neděle 13.7.).

Fúze stylů a směs vlivů u W&W se kombinuje do melodického trance až po intenzivní electro a progressive house. Nervo, (čtvrtek 10.7.) dvě krásné talentované australské Djky, které dobyly svět svojí smělou a energickou elektronickou hudbou, která umí rozhýbat davy. A mnoho dalších již tento týden na pážích jezera Balaton.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS