Registrace

Balaton Sound - Kompletní line-up

Balaton Sound - Kompletní line-up

Pětidenní festival na pláži Balatonu letos oslaví svůj 10. ročník. A pořadatelé také připravili výroční line-up, který již obsahuje takové hvězdy jako jsou Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin Van Buuren, Macklemore & Ryan Lewis,  W&W, Oliver Heldens, Steve Aoki, KSHMR a Nervo. Program nyní doplňují jmény DVBBS, The Chainsmokers, Duke Dumont, Bassjackers, Wiley a spoustou dalších.

Stejně jako v minulých letech bude i letos Balaton Sound velkolepý a rozmanitý. Již zajímavý line-up se pořadatelé rozhodli doplnit více než třicítku jmen a tím program zkompletovat. Nově ohlašeným jménům vévodí DVBBS, The Chainsmokers, Duke Dumont, Bassjackers anebo Wiley a také Stadium X, Chcolate Puma anebo Milk & Sugar. Poslední tři jmenovaní rozšíří nabídku v nultý den, t.j. 6. července, kdy se na hlavním pódiu představí Macklemore and Ryan Lewis a Oliver Heldens v Telekom Aréně, Chcolate Puma anebo Milk & Sugar se představí taky v Jager Aréně. Nesmíme zapomenout, že tento nultý den na Petra Krudera.

Skvělý zážitek poskytnou i ostatní pódia. Bass Stage bude letos hostit během celého pětidenního festivalu více než 40 interpretů jako jsou Mefjus, Die, Murdock, Black Sun Empire, The Upbeats, Nickbe, Dismantle a Lady Walks. Tuto skvělou atmosféru můžete nasávat od 17:00 až do rána. Některé části programu budou realizovány na samotném jezeře, a tak si můžete užít párty ve stylu Guy Mantzur, Watermat, H.O.S.H. a dalších.

Na více jak dvacítce míst se bude odehrávat program pro více jak třicet tisíc návštěvníků. Tady je rozpis hudebních stages: http://www.balatonsound.cz/program („schedule")

Ti z vás, kteří by chtěli vypadnout z areálu alespoň na chvilku, no nechtějí se vzdát festivalové atmosféry, by si rozhodně měli zakoupit vstupenku na loď Balaton Sound vyplouvající každý den. O hudbu se postarají DJs jako Agoria a Rodriguez JR. 6. července, Andhim dne 7. července, Adriatique dne 8. července, H.O.S.H dne 9. července a Peter Kruder 10. července.

Balaton Sound nabízí stále několik vaiant ubytování od stadartního kempu v stanech až po vybavené karavany pro ty nejnáročnejší z vás.

Rozdělení po dnech:

Středa 6.7.: Macklemore and Ryan Lewis, Oliver Heldens, Madcon, Alan Walker, BassJackers
Čtvrtek 7.7.: Martin Garrix, Chriss Brown, Nervo, KSHMR, Tyler The Creator, A$AP Ferg, Don Diablo
Pátek 8.7.: Steve Aoki, Robin Schulz, Martin Solveig, Paul van Dyk, London Elektricity, Metrik,
Sobota 9.7.: Armin Van Buuren, W&W, DVBBS, Adam Beyer, GTA, Alan Fitzpatrick
Neděle 10.7.: Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, TYGA, Duke Dumont, The Game

Nová jména v programu:

DUKE DUMONT
DVBBS
THE CHAINSMOKERS
BASSJACKERS
WILEY
NICK CURLY
MILK & SUGAR
CHOCOLATE PUMA
STADIUM X
ANDHIM
AGORIA
RODRIGUEZ JR.
ADRIATIQUE
PETER KRUDER
H.O.S.H.
MEFJUS
DJ DIE
MURDOCK
BLACK SUN EMPIRE
THE UPBEATS
NICKBEE
DISMANTLE
LADY WAKS
WATERMAT
GUY MANTZUR
IZHEVSKI & GORJE HEWEK
Tomsize
Sascha Braemer
REELOW

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS