Registrace

Barbora Mochowa debutuje se singlem Rise and Shine

Barbora Mochowa debutuje se singlem Rise and Shine
19. listopadu 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Barbora Mochowa, křehká zpěvačka s ruskými kořeny, debutuje v těchto dnech se singlem a videoklipem Rise and Shine. Její tvorba přináší svěží vítr moderního popového písničkářství s nádechem exotiky a světového soundu. Nahrávka vznikla ve spolupráci s producentem Martinem „Spacoshem" Peřinou.


Barbora Mochowa cílí s titulní písní z chystaného alba na uši a srdce těch, kdo se rádi nechají hudbou pohltit a unášet. „Rise and Shine vznikla na motivy středověké skladby zvané Skudrinka," uvedla k singlu zpěvačka. „Víla z jiných světů přichází za nemocným chlapcem, aby kouzlem předurčila jeho budoucnost. V ní se má setkat s osobou, která ho jako jediná udrží na tomto světě.


V textu se objeví i úryvek tradičního středověkého zaříkání," upřesnila. Tvorba Barbory Mochowé je plná melancholické něhy, ale zároveň naléhavé síly, která posluchače vtahuje do autentického světa této skladatelky, pianistky a krotitelky motýlů. Mimo sólové aktivity se zpěvačka věnuje také svojí skupině Sinuhet, s níž v nejbližších dnech vydává debutovou desku Nocturno.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS