Registrace

BASSNECTAR PRÁVĚ VYJÍŽDÍ NA "EUROPEAN VACATION" TURNÉ VĚRNÉ FANOUŠKY OBDAROVAL NOVÝM MIXTAPEM ZDARMA A OFICIÁLNÍM VIDEEM Z TURNÉ!

BASSNECTAR PRÁVĚ VYJÍŽDÍ NA "EUROPEAN VACATION" TURNÉ VĚRNÉ FANOUŠKY OBDAROVAL NOVÝM MIXTAPEM ZDARMA A OFICIÁLNÍM VIDEEM Z TURNÉ!
20. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

BASSNECTAR -- V Kalifornii žijící DJ, producent a maestro všeho co se týká bassu, taktéž muž, který sám prodal více vstupenek v Severní Americe než jakýkoliv jiný elektro-dubstep hudebník v tomto roce (včetně Deadmau5e, Guetty, Skrillexe, Aviciiho i Tiesta!), BASSNECTAR, se právě vydává na nejgigantičtější evropské turné všech dob!

Turné je příhodně pojmenováno "Basnectarova evropská dovča" začíná na obřím Pukklepop festivalu v Belgii. Vlasatá dubstepová superstar se představí celkem na 13 shows napříč Evropou, které pojede jak v klubech tak na festivalových pódiích. Podívejte se na oficiální video z tohoto turné zde:

OFICIÁLNÍ VIDEO BASSNECTAR

Bassnectar v Roxy

V průběhu příprav na toto kolosální turné - a k navnazení apetitu hudebních fanoušků skrz kontinent - se Bassnectar rozhodl do světa vypustit eklektický, basový mixtape, kterým nás láká a připravuje na tělo i mysl rozpouštějící zvukové krajiny. MIXMAG tuhle hitovku s názvem "European Vacation Mix" označil za oficiální mix týdne. Ke stažení zde - zdarma!

"Tohle je pár šílenejch mlátiček, který jsem se rozhod dát dohromady na mojí měsíc dlouhou "dovču" v Evropě. Zajedeme na celkem třináct show jak na festivalech, tak v klubech, a tohle je výběr drsný muziky, kterou si doufám užijete, třebas při hrozně rychlý honičce, chůzi na laně mezi mrakodrapama ve větrným městě, nebo při sumo zápasech s někým, kdo je sakra větší, nežli Vy…." --- Bassnectar

A jako kdyby tohle všechno nebylo málo, jeho poslední mistrovský kousek, deska VAVA VOOM, se konečně dočkala velkoplošného oficiálního vydání v Evropě - 20. srpna. Dívejte se, protože tohle bude veliký!

PROHLÍDNĚTE SI ‘VAVA VOOM‘ NA SPOTIFY

O Bassnectarovi

Bassnectar poctivě "brousí" své elektronické řemeslo už přes deset let; už dávno žije hudbou, která právě zažívá raketový vzestup. Všechno je to tvorbou kalifornského DJ, producenta a vynikajícího performera, Lorina Ashtona / Bassnectara. Vedle dvou pro žánr průlomových alb, "Wildstyle" "Divergent Spectrum" spolupracoval a remixoval skladby pro celou armádu vážených umělců včetně např. KRS One, Dipla, Fever Raye a RJD2. Třeba zrovna jeho remix skladby "Lights" od Ellie Goulding byl v americké iTunes electronic chart po 28 po sobě jdoucích týdnů, jedničkou po 12 týdnů z toho. Bassnectar se chce do hudby doslova ponořit a zdůraznit neuvěřitelné spojitosti mezi hudbou a společností. Jak sám říká, "Bassnectar je odrazem té možnosti něco navracet, pohyb mých buněk skákajících zpátky na svět..."

Jeho hudba zasahuje mnoho žánrů, dává dohromady lidi skrze Bassnectarovo umění, a zároveň snahou pomoci světové komunitě skrze společenské změny a úžasné charitativní akce. Bassnectar také "chová" své neustále zvětšující se řady příznivců, kterým by se dalo říkat "Bassheads" podle jednoho z Bassnectarových tracků. Jen v roce 2011 prodal přes 250 000 (!) vstupenek na vlastní shows (včetně 72 zcela vyprodaných klubů, kulturních center, divadel a stadionů), a z každé prodané vstupenky věnoval dolar neziskovým organizacím, včetně ohromující částky 200 000 dolarů, které věnoval hudební organizaci Air Traffic Control. Jeho vystoupení jsou skutečně neuvěřitelně úspěšná; až tak, že je společně s ikonami tohoto hudebního odvětví, Deadmau5em a Tiestem v TOP trojce nejvíce prodaných vstupenek za rok 2011!

European Vacation Tour Dates

17.8. Pukklepop, Kiewit, Belgie
17.8. Lowlands Festival, Biddinghausen, Holandsko
18.8. Open Air Gampel, Švýcarsko
23.8. Strand, Stockholm, Švédsko
24.8. Rust, Kodaň, Dánsko
25.8. Reading Festival, Velká Británie
26.8. Leeds Festival, Velká Británie
31.8. Bootshaus, Cologne, Německo
1.9. Gretchen, Berlín, Německo
2.9. Electric Picinc Festival, Stradbally, Irsko
6.9. Roxy, Praha, ČR
8.9. Koko, Londýn, Velká Británie
9.9. Bestival, Isle of Wight, Velká Británie

Bassnectar Official Website
Bassnectar on Facebook
Bassnectar on Twitter
Bassnectar on YouTube
Bassnectar on Soundcloud

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS