Registrace

“Belgrade Foam Fest 2012” největší pěnová party v Evropě už v září

“Belgrade Foam Fest 2012” největší pěnová party v Evropě už v září

Belgrade Foam Fest organizuje největší pěnovou party v Evropě s více než 20 DJ a 20 000 návštěvníky tančícími v 200 000 hektolitrech pěny. Tato neobyčejná akce se bude konat v sobotu, 1. září 2012 v Beogradské aréně v Bělehradě, už po čtvrté v řadě.

Letošní Foam Fest je inspirován dobou ledovou, audiovisuální vybavení zaplní Beogradskou arénu a vytvoří tak show jako žádnou jinou. Průkopnická světelná a zvuková zařízení obsahující LED obrazovky, světelné zbraně a lasery jsou strategicky umístěny po celé aréně, kde spolu s množstvím pěnových děl pomáhají vytvořit ojedinělý zážitek.

Belgrade Foam Fest

20 000 návštěvníků nejen ze Srbska, ale z celého světa si bude užívat společnou party v prostření neomezených možností, které změní jejich standarty vnímání zábavy. V Bělehradě, městě mládeže, je více než 40% obyvatel ve věku mezi 15 a 44 lety. Obyvatelé Bělehradu často mluví o nenahraditelné atmosféře města. Oni sami jsou otevření a vždy připravení na party, Bělehradčané jsou označovány za pravé požitkáře - a mnozí z nich jimi opravdu jsou - ví vše o dobrém jídle, víně a hudbě. To je možná jeden z důvodů, proč je Bělehrad dle Lonely Planet považován za číslo 1 na seznamu světových party měst.

Belgrade Foam Fest

Tento rok se diváci budou bavit při vystoupení více než 20 DJs, jež se představí na třech podiích, mnoho z nich nikdy předtím živě nevystupovalo v Srbsku. Návštěvníci se mohou těšit na světově známé producenty house, taneční a elektronické hudby, některá již oznámená jména jsou Alex Gaudino, Kurd Maverick, Arno Cost a Darren Emerson. Párty začne v 8 hodin večer a bude trvat 12 hodin. Cena lístků v průběhu srpna je stanovena na 15 Euro. Na projektu v součastné době pracuje mezinárodní tým, který je poskytuje veškeré informace a nízkorozpočtové balíčky pro mezinárodní návštěvníky a dává jim tak možnost užít si tento event naplno.
Pro nákup lístků navštivte www.tickets.rs/

O Belgrade Foam Fest

Belgrade Foam Fest je ojedinělou hudební událostí, jež se poprvé konala v roce 2009 a od té doby přitáhla už více než 60 000 návštěvníků. Akce se pyšní faktem, že se jedná největší pěnovou party v Evropě, 20 000 milovníků taneční hudby se sjede z celého světa, aby mohli společně protančit noc v 200 000 hektolitrech pěny.

Belgrade Foam Fest 2012

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS