Registrace

Brněnští Gate Crasher, předskokani Aerosmith, vydali své třetí album

Brněnští Gate Crasher, předskokani Aerosmith, vydali své třetí album
20. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Brněnská kapela Gate Crasher, předskokan velkých zahraničních hvězd Iron Maiden, Aerosmith, Korn nebo Ozzyho Osbourna, pokřtila 26. října v klubu Melodka svou třetí studiovou desku s názvem Bitterfly.

Koncert s křtem desky Bitterfly proběhnul v pátek 26. Října v Brně. Kapela Gate Crasher, která v minulosti dělala předskokana velkým rockovým jménům, si jako kmotry ke křtu své třetí desky přizvala frontmana kapely Harlej Tomáše Hrbáčka a legendárního kytaráře Františka Furcha.

Gate CrasherGate Crasher

Produkce desky Bitterfly se opět zhostil Michal Mnacakanov, natáčeli jsme ve studiu SHAARK," říká zpěvák a kytarista Ondra Novák. Na rozdíl od předchozích desek Chocolate Rabbit (2006) a Recycled (2009), jsou písně na Bitterfly výhradně česky. „Album obsahuje deset nových skladeb a jeden bonus. Jako host se k nám v jednom duetu přidala Klára Gajerová z kapely K2," dodává frontman Ondra. CD vychází v digipacku u Open Media.

Gate CrasherGate Crasher

Kapela desku pokřtila i v Praze. Křest se odehrál 6. listopadu v klubu SaSazu. Album v Praze pokřtila Marta Jandová, s jejíž kapelou Die Happy Gate Crasher vyrazili na podzimní turné po českých a moravských klubech.

Více info na: www.gatecrasher.cz

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS