Registrace

Český koncept TRANSMISSION se představí i na Slovensku

Český koncept TRANSMISSION se představí i na Slovensku

Po 7 letech a 10 edicích TRANSMISSION na české scéně, promotér United Music s radostí oznamuje, že se značkou TRANSMISSION míří do zahraničí. V sobotu 15. března 2014 bude slovenská Bratislava hrdým hostitelem první zahraniční edice TRANSMISSION. Největší halová taneční akce ve střední a východní Evropě se uskuteční ve Slovnaft Areně.

TRANSMISSION se od ostatních pravidelných tanečních akcí odlišuje tím, že každou jednotlivou edici provází příběh na určité téma. Tato dějová linka návštěvníky provází v průběhu celého večera. Téma noci se objevuje ve všech vizuálech během akce a také v krátkých intro videích, které představují jednotlivé vystupující DJe. Tato intro videa vytváří VJ tým Vision Impossible z Holandska, který je držitelem ocenění a je považován za špičku na poli VJingu. Jedním z vrcholů večera je vždy také Transmix – předem nahraný mix trancové klasiky, doplněný o světla, lasery a pyro efekty.

Návštěvníci první bratislavské edice TRANSMISSION se mohou těšit, že vstoupí do spirituální brány „The Spiritual Gateway". Tato show se již konala v Praze v lednu 2013 a měla obrovský ohlas. Produkci této show bude mít na starosti samotná agentura United Music a průběh noci bude podobný jako v Praze. Což znamená: 16 laserů, místní warm up DJ, těšit se můžete také na Transmix, Funktion One soundsystém z Velké Británie a VJ tým Vision Impossible.


Kompletní line-up bratislvské TRANSMISSION, který sestává ze 7 umělců, bude oznámen co nejdříve, ale první DJské duo je již odtajněno: egyptské trancové legendy ALY & FILA se na TRANSMISSION vracejí po 6ti letech. Nejznámější jsou pro svůj povznášející a euforický trance a je jisté, že Aly & Fila odvanou střechu Slovnaft Areny. Bratislavo, připrav se na DJs Aly & Fila!

Pro české fanoušky TRANSMISSION je Bratislava téměř za rohem a k dispozici budou různé varianty dopravy až na místo konání. Namísto jedné TRANSMISSION za rok tak máte nyní možnost navštívit dvě edice – a ta příští se koná už za dva měsíce, kdy si budete moci užít tuto jedinečnou událost spolu s 10 000 dalších milovníků taneční hudby.
Spektakulární TRANSMISSION show na Slovensko přináší Screamland, nová značka, za kterou stojí dobře známé společnosti Ministry of Fun a Vivien, které jsou zárukou vysoké kvality.

„Hudba nás svedla dohromady. Hudba je duch, který nás všechny spojuje. Hudba je: The Spiritual Gateway!"
United Music a Screamland se na Vás těší v sobotu 15. března 2014, kdy si společně užijeme úplně první slovenskou edici TRANSMISSION!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS