Registrace

CITY BEACH FESTIVAL 2012

CITY BEACH FESTIVAL 2012
2. června 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Agentura Mersey a City Beach pořádají 8. června 2012 v areálu City Beach u nádraží Zvonařka první ročník City Beach Festivalu.

Mezi řekou Svratkou autobusovým nádražím Zvonařka Vás čeká bohatý sportovní a kulturní program. Během dne si můžete přijít zdarma zahrát plážový volejbal nebo vyzkoušet plážový tenis. Od 15 hodin proběhnou exhibiční turnaje v plážovém volejbalu a v plážovém tenise. V 17 hodin začne hudební program, který bude následován taneční afterparty.

Hlavním hostem festivalu bude slovenská kapela No Name. Tato kapela získala čtyřikrát po sobě Zlatého slavíka v kategorii Slavíci bez hranic a rozhodla se pokračovat v koncertní činnosti v České republice. „Máme pěkně postavený koncertní program, který je vyvážený a atraktivní. Fanoušci se mohou těšit na ty největší pecky a to nejen z nového alba, “ říká frontman kapely Igor Timko.

Vedle No Name se představí v hlavním čase také vynikající česká jazzová zpěvačka a skladatelka Hana Robinson, která nedávno vydala skvělé album Brouk v hlavě, severomoravští Charlie Straight, herec Jiří Schmitzer s kytarou a objev sezóny skupina Ginger. Afterparty bude pod taktovkou brněnského DJe Tima a hostů.

Program festivalu :

  • 09:00 – 15:00 – beach volejbal a beach tenis zdarma
  • 15:00 – exhibice v beach volejbalu a beach tenise
  • 17:00 – Ginger
  • 18:00 – Jiří Schmitzer
  • 19:00 – Charlie Straight
  • 20:00 – Hana Robinson trio
  • 21:00 – No Name
  • 23:00 – afterparty ..DJ TIM

Na festivalu budou dva velké bary s pitím, stánky s jídlem, beachvolejbalové kurty, testování kol a kolečkových bruslí na přilehlé cyklostezce, Segway dráha, promítání černobílých komiksů a spousta dalších sportovních a zábavných aktivit.

Areál je snadno dostupný, pět minut chůze od Vaňkovky. Parkování bude k dispozici na velkém hlídaném parkovišti autobusového nádraží Zvonařka. Vstupenky na City Beach Festival zakoupíte v síti Ticketpro a v obvyklých brněnských předprodejích i na zájezdech nebo na lyžařských zájezdech City Ski Brno.

Informace:

Odkazy:

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS