Registrace

Comebackový koncert kapely Temperamento

Comebackový koncert kapely Temperamento
9. října 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rozhovory

Ještě koncem září byla skupina Temperamento rozhodnuta pro svůj comeback na koncertní pódia, dnes však Martin Bock alias Boky v online rozhovoru na portálu Topzine.cz oznámil opak. Kapela má před sebou poslední dva koncerty.

Comebackový koncert kapely Temperamento se promění v derniéru

Důvodem otočení názoru o 180° je pravděpodobně vytíženost jednotlivých členů ve svých rodinách. „Měli jsme v plánu dělat CD, nějaké to zimní tour, v létě 2010 letní festy atd., ALE… většina členů z kapely má rodiny a nemáme už moc času na kapelu. Tak že jsme se nakonec domluvili, že 10.10. 09 a 23.10. 09 budou poslední koncerty, “ zaskočil fanoušky svou odpovědí Martin Bock.

Posledními koncerty kapely se tak stane Viva La Fest, který se uskuteční už tuto sobotu v Praze a Kiss Delta Fest 23. října v Kolíně. Boky v online rozhovoru na Topzine.cz zavzpomínal na zážitky s kapelou, ve které působil pět let, každý koncert byl pro něj něčím výjimečným.

„Je to určitě velká škoda, ale máme rodiny děti atd., “ zopakoval Boky a dodal: „A toho času je fakt málo. Navíc já jsem 150 km od Prahy, takže to taky není jednoduchý.“

Pětičlenná kapela Temperamento za svou historii stihla například zvítězit v hudební soutěži Coca-Coca Popstar, účastnit se národního kola Eurovize, vydat alba Uno Momento a Seňorita, nebo vystoupit na množství hudebních festivalů včetně Colours of Ostrava.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS