Registrace

COOL V PLOTĚ - mezinárodní multižánrový festival jednoho umělce a jeho můz.

COOL V PLOTĚ - mezinárodní multižánrový festival jednoho umělce a jeho můz.
26. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

3. ročník festivalu Cool v Plotě proběhne 14.9 od 17:00 a 15.9. od 14:00 v jihočeském Písku. Festival se bude odehrávat na 7 místech – nádvoří Sladovny Písek, Pí local club, nádvoří Prácheňského muzea, Hospůdka Pod Skalou, klub Pyramida, kavárna Pontes, kavárna U Vavřiny.

Letošního ročníku se zúčastní více než 30 účinkujících ze 6 různých zemí.

Žánrově se festival Cool v Plotě v zásadě nevymezuje a jediným kritériem pro výběr umělců je jejich kvalita a originalita. Na letošní ročník přijali pozvání tito umělci: Xavier Baumaxa, Lenka Dusilová, Karolína Kamberská, Circus Ponorka, Zdeněk Bína, Zuzana Dumková, Václav Koubek, Jiří Stivín, Petr Váša, En-Dru, Mc-Xander (Anglie), Pepa Fojta, J.Mia Habichová, Vláďa Kaplan, Alena Pekařová, Chris Steer (Skotsko), Kateřina Bolechová, Miloš Dvořáček, Vladimír Václavek, Aran Epochal, Paul Batto j.r. (Slovinsko), Milan Kozelka, Bonus, Lucie Rédlová, Monsieur Le Directeur (Francie), Hasan K (Francie), Fat 32 (Francie), Phil Shoenfelt (Anglie), Kábul, Záviš.

Festival Cool v Plotě

Část výtěžku bude věnována na pomoc těžce postiženého dítěte z Písku.
Vstupenky budou v předprodeji na www.ticketpro.cz
Dále pak v kavárně U Vavřiny, Soukenická 171, Písek, www.uvavriny.cz a v Pí- local clubu, Velké náměstí 114, Písek

Vstupné:
Permanentka na oba dva dny do všech prostor: 250,- předprodej, 350,- na místě
Jednodenní vstupenka: 150,- v předprodeji, 200,- na místě
Studentská pouze na oba dva dny: 250,-
ZTP a ZTP/P- zdarma, členové o.s. Unijazz a 2/4- 30%sleva

Pořadatelem je občanské sdružení 2/4 a hlavním finančním partenerem je Město Písek.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS