Registrace

Cosmic Crew

Cosmic Crew
28. května 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Členové projektu Cosmic Crew podle svých slov pocházejí z planet Země, Ixion a Sedna a nejen to

Žánr: Electro Město: Poděbrady/Pra­ha/Čelákovice

Profil skupiny Cosmic Crew

Členové projektu Cosmic Crew podle svých slov pocházejí z planet Země, Ixion a Sedna a nejen to, dokonce i z jiného času. Shodou okolností se tyto vesmírné bytosti sešli na Zemi, aby mohli tvořit hudbu kombinující současné electro styly a hudbu budoucnosti. Mnoho bývalých členů již zemřelo, bylo uneseno na pokusy (pitvy mimozemšťanů) či jinak záhodně zmizelo (Vyjímkou je pouze dětmi oblíbený Santa Claus, který krátce působil v projektu pod přezdívkou Weinachtsman – ten se těší dobrému zdraví a každoročně obdarovává miliony dětí na celém světě). Současnou sestavu tvoří MC Electro Mastermind (zpěv, hudba), Sharik (zpěv), James Lee (hudba, druhý hlas) a Peklák (DJ).

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS