Registrace

Čtyřnásobný držitel ceny TýTý Vladimír Hron křtí nové CD „NADĚJE“

Čtyřnásobný držitel ceny TýTý Vladimír Hron křtí nové CD „NADĚJE“
2. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

V pondělí dne 5. 11. 2013 od 17h v pražském Bontonland Megastore, Václavské nám. 1, Praha 1 pokřtí jedinečný bavič, moderátor, herec, textař a čtyřnásobný držitel cen TýTý v jedné osobě, Vladimír Hron, své nové album s názvem „Naděje". Křtem provede Michal Klein v roli moderátora společně s kmotrou CD Leonou Machálkovou. Součástí křtu bude jak veřejné vystoupení, tak autogramiáda.

Jedná se v pořadí již o druhé sólové CD pěvecké a textařské kariéry známého chameleona českého showbusinessu.

Tucet nových písní v češtině, řádná porce pozitivní energie a chuť tančit, tak by se dalo po prvním poslechu popsat novinkové album "Naděje" baviče Vladimíra Hrona, který po letech imitování nejslavnějších pěveckých hvězd opět prezentuje publiku svůj vlastní hlas a písně s vlastními texty.

Album vznikalo dlouhých sedm let psaním písničkových textů do šuplíku. Zatímco debutové album "Zpívám", vydané v roce 2005, bylo interpretovou zpovědnicí a pohledem do nitra jeho duše, album „Naděje" posluchače nabíjí tanečnějším soundem, vtipem i člověčinou.

Singlová skladba „Najednou sám" (v originále Anywhere else) pochází z repertoáru britského finalisty X Factoru Ollyho Murse.

Od 5. 11. 2012 bude k dostání ve veškerých prodejnách s hudebními nosiči distribuční sítě Bontonland www.bontonland.cz, v hypermarketech TESCO v Čechách a na Slovensku a v jejich e-shopech. Ke stažení poté na www.bontonline.cz.

Interpret info: www.vladahron.cz | Vydává: ALL STARS AGENCY s.r.o., www.allstars.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS