Registrace

Další hvězdy Balaton Soundu 2015

Další hvězdy Balaton Soundu 2015
4. února 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Ohlašování hvězdných jmen letošního ročníku festivalu Balaton Sound nebere konce. Po dvou týdnech, kdy organizátoři představili Hardwella, Nicky Romera nebo např. Afrojacka, nyní fanouškům ohlásili příjezd DJs světového formátu, jakými jsou Tiësto, Axwell ^ Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike a spousta dalších!

Balaton Sound odstartuje dříve
Skvělá zpráva čeká ty, kteří již mají zakoupenou festivalovou permanentku na Balaton Sound 2015 - letos si budou moci užít ne 4 ale hned 5 headlinerů. Hlavní pódium totiž ožije již 8. července, tzv. Den 0. Světoznámý DJ a producent z Holandska Tiësto se letos vrací do Zamárdi, aby se tu po čtyřech letech postaral o famózní show, a organizátoři jsou přesvědčeni, že takový program naláká fanoušky, aby přijeli dříve. Denní vstupenky na tento den budou v prodeji pouze v limitovaném množství.

Další ohlášená jména
Každý rok zve Balaton Sound ty nejlepší světové DJs a letošní ročník nebude výjimkou. Organizátoři připisují do line-upu tato jména (seřazena v abecedním pořadí): Sebastian Ingrosso a Axwell poprvé představí na Balaton Soundu svůj nový projekt Axwell Λ Ingrosso. Přijede také velmi slibný francouzský DJ a producent Brodinski, stejně tak Dimitri Vegas & Like Mike, energické duo, které se po roce vrací k balatonskému jezeru.

Fanoušci se také mohou těšit na ohromující show holadnského DJ a producenta Dona Diabla. Poprvé se zde představí stoupající hvězda Firebeatz, holandské duo, jejichž sety jsou neuvěřitelně nadupané energií, stejně tak Flight Facilities, kteří přinesou nezapomenutelnou show. Loco Dice odstartoval svoji kariéru jako hiphopový DJ a raper, nyní se však věnuje tech housu. Moti, známý také jako Oliver Heldens, proslul zejména originálními invencemi a melodiemi. Ummet Özcan je studiovým expertem s mnoha skvělými hity tanečního parketu, které mu zajistily vystupování po celém světě. Kanaďanka Eva Shaw, dříve známá jako Bambi, během uplynulého roku získala respekt elektronické hudební scény a bezpochyby také ona přispěje ke skvělému zážitku fanoušků Balaton Soundu 2015.

V 2. kole byla představena tato jména (v abecedním pořadí):
Axwell vs. Ingrosso 
Brodinski
Dimitri Vegas & Like Mike 
Don Diablo
Eva Shaw
Firebeatz
Flight Facilities
Loco Dice
Moti
Oliver Heldens
Tiësto
Ummet Özcan 

Dříve oznámená jména:
*** Afrojack *** Nicky Romero *** Hardwell *** Boys Noize *** DVBBS *** Charlie XCX *** The Bloody Beetroots (SBCR dj set) *** Klingande *** Quintino *** Chris Liebing *** Pan Pot *** Ron Size Reprazent *** Joey Badass *** Vinai *** Showtek ***

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS