Registrace

Dappro je připraven v dubnu tohoto roku pokořit prkna českých klubů

Dappro je připraven v dubnu tohoto roku pokořit prkna českých klubů

Terpve 18 letý rapper Dappro (*Daniel Procházka) je připraven v dubnu tohoto roku pokořit prkna českých klubů. Jeho první oficiální singl nese název „Nový svět".

Proč právě „Nový svět"? Dappro tímto singlem chce oživit stojaté vody české hudební scény. Skladbu vystihuje jako ryze taneční se značně světovými prvky electra. Jde o mix taneční hudby s rappem, který je v zahraničí velmi oblíben. Společně se singlem bude zveřejněn i jeho druhý oficiální videoklip.

Jeho prvotinou byla spolupráce se skupinou Koblížci, skladba „Amor na mol" jako multižánrový projekt. Dappro úzce spolupracuje s bulharským producentem a skladatelem Velichko M. Lozanov (HOLKI, Elena Gheorghe a další), který se zároveň podepsal pod kompletní produkci. První singl vydává Royal Production Česká republika, v prodeji v sítích Bontonland.

Dappro (*Daniel Procházka)Dappro (Daniel Procházka)

*Daniel Procházka pochází z Jablonce nad Nisou, studuje střední odbornou školu. Rappu se věnuje od 10 let. Má rád hudbu svých kolegů a přátel, kterými jsou zpěváci Voxel nebo Ben Cristovao. Ze zahraničí potom Flo Rida nebo Pitbull.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS