Registrace

DEBBI POKŘTILA SVÉ DEBUTOVÉ ALBUM

DEBBI POKŘTILA SVÉ DEBUTOVÉ ALBUM
1. června 2011 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

DEBBI POKŘTILA SVÉ DEBUTOVÉ ALBUM “TOUCH THE SUN” V POSTELI S METAXOU. NA RÁDIA MÍŘÍ TŘETÍ SINGL “LA LA,” KE KTERÉMU SE PRÁVĚ V TĚCHTO DNECH DOKONČUJE VIDEOKLIP.

Ve středu 18. května 2011 Debbi oficiálně pokřtila v klubu POSTEL své debutové album Touch The Sun, a zároveň tam oslavila svoji plnoletost. K osmnáctým narozeninám jí přišli pogratulovat zpěvačka Marta Jandová (Die Happy), rapper Hypno (Spooks) a samozřejmě nemohla chybět METAXA. Ti všichni si pak s Debbi zazpívali na jednom pódiu a zároveň se stali kmotry jejího prvního alba.

Hned nato v pondělí 23. května 2011 oficiálně zamíří na všechna česká rádia již třetí Debbiin singl s jednoduchým názvem „La La.“ Letní veselá písnička má oprávněné ambice konkurovat svému předchůdci, hitu Touch The Sun, který právě v těchto dnech slaví velké jubileum, a to přesně půl roku v českém éteru na nejvyšších hitparádových pozicích.

K „La La“ se v těchto dnech také dokončuje nový letní videoklip, který vznikal pod režijní taktovkou Jonáše „Lipa“ Červinky. Ten je podepsán i pod klipy Marka Ztraceného nebo Tomáše Kluse. Kamery se tradičně ujal talentovaný kameraman Marek Dvořák. Hlavní roli si ve tříminutové roadmovie, která se natáčela v přírodním koupališti Lhota, zahrála kromě Debbi i překrásná žlutá Felicie – sportovní kabriolet z šedesátých let.

22.6. od 19:00 hod vystoupí Debbi živě v klubu Jazz Docs. Vstupenky za 150, – Kč v předprodejních sítích www.ticketpro.cz www.ticketportal.cz a v klubu Jazz Docs, Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5, Smíchov www.jazzdock.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS