Registrace

Debutové album pražské skupiny Akline

Debutové album pražské skupiny Akline
6. listopadu 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Praha - Alternativně rocková pražská skupina Akline po čtyřech letech existence představuje své první album s názvem "Ad Lib", které vychází na značce IV. Patro Records.

Debut se začal natáčet před rokem ve studiu 3Bees (Jirka Tomášek) a dále natáčení pokračovalo v domácím studiu Spacosh. O mix, mastering a částečně také o samotnou produkci alba se postaral Matouš Godík ZKA4T  (-123min, Mythematica, Bratři Orffové …). Jako host byl přizván Michal Šťulík ze skupiny První hoře, který nahrál většinu klávesových partů. Charakteristické jsou pro skupinu dechové nástroje – příčná flétna a tenor saxofon a také výrazná a razantní rytmika s funky prvky, kterou spolehlivě ovládá bubeník Šimon Hajdovský (také skupina Sinuhet). Album „Ad Lib“ je celé k poslechu na profilu Bandzone http://bandzone.cz/akline!

Současná sestava skupiny Akline:

  • Bára Lišková – zpěv
  • Silva Šírová – příčná flétna, tenor saxofon
  • Šimon Hajdovský – bicí
  • Martin Peřina (Spacosh) – kytara

Aktuálně hledá skupina Akline člena na post baskytaristy, v případě zájmu se můžete přihlásit na těchto kontaktech: spacos@email.cz nebo +420 737 953 751.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS