Registrace

DeFuckTo mají zlatou desku za účast na Pejově albu

DeFuckTo mají zlatou desku za účast na Pejově albu
17. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Před nedávnem jsme vás informovali o skutečnosti, že DFT byli přizváni jako hosté na album CNO2, které vydal přední představitel polské hip-hopové scény Peja. Jak vypadá jejich vzájemná spolupráce, jste ale mohli již dříve vidět (a slyšet) ve společné pecce Reality Show.

Nyní, po koncertu v Poznani, který se uskutečnil uplynulý víkend, DeFuckTo oznamují, že za účast na projektu CNO2 získali zlatou desku. Ta se u našich severních sousedů uděluje za prodej 15 000 ks alb. Co víc, již brzy budete moci shlédnout i videoklip ke společné věci Radio Wolna Europa, který byl natočen ku příležitosti předávání zlatých desek na poznaňském koncertu.

Aby novinek nebylo málo, spolu s touto informací ohlásili DFT i započetí prací na novém albu, jehož vydání plánují na druhou polovinu příštího roku. První singl spolu s videoklipem ale uvidíte už přibližně za 2-3 týdny. Prozradit můžeme, že jako host se v tracku objeví slovenský Kali.

DeFuckTo - zlatá deskaDeFuckTo - zlatá deska

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS