Registrace

DeFuckTo s ochutnávkou z alba Triumf

DeFuckTo s ochutnávkou z alba Triumf

DeFuckTo již brzy představí své nové album TRIUMF. Čekání na něj si můžeš zpříjemnit poslechem, protože právě teď přichází ochutnávka z desky v podobě pecky s názvem „Dokud neodpadnem“, o jejíž produkci se postaral Headdy.

DeFuckTo již brzy představí své nové album TRIUMF. Čekání na něj si můžeš zpříjemnit poslechem, protože právě teď přichází ochutnávka z desky v podobě pecky s názvem „Dokud neodpadnem“, o jejíž produkci se postaral Headdy. A už teď se můžeš těšit na další track z alba a videoklip k „Zóna Pohody“ s hostujícím Majkem Spiritem, který bude dokončen v následujících dnech a vyjde ještě před samotným albem.

DeFuckTo – Dokud neodpadnem

http://www.youtube.com/watch?…

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS