Registrace

DeFuckTo v novém „evropském“ klipu reprezentují ČR!

DeFuckTo v novém „evropském“ klipu reprezentují ČR!

Před nedávnem jsme informovali o tom, že DFT byli přizvání jako hosté na nové album „CNO2" předního polského rappera Peji. Zde se ve společné skladbě „Radio Free Europa" setkávají s rappery napříč celou Evropou. Konkrétní sestava vypadá takto: Peja (Polsko), DeFuckTo (ČR), Azyl (Německo), Sniper (Litva), Clementino (Itálie), R-MC (Belgie), Loo MC (Belgie), Shazaam (Švédsko), Gandzior (Polsko), Hijack (UK).

Album „CNO2" získalo koncem roku zlatou desku za prodej 15 000 kusů. K této události byl uspořádaný koncert v Poznani, kde si všichni výše jmenovaní převzali symbolickou zlatou LP trofej za účast na projektu. A při této příležitosti se natočil i videoklip ke společnému tracku "Radio Wolna Europa". V klipu jsou navíc použity i záběry z domovských měst jednotlivých MCs, které se dotáčeli dodatečně.

Dodáme, že Peju můžete znát už z předchozí spolupráce s DFT, z pecky „Reality Show" (album DeFuckTo - Triumf, 2011), na kterou byl rovněž natočen videoklip.

Klip můžete vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=hihGtPqJCQs 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS