Registrace

DeFuckTo vypustí své Anděly a Démony

DeFuckTo vypustí své Anděly a Démony

Dlouhou dobu očekávaná deska od DeFuckTo s názvem „Andělé a Démoni" vychází už příští týden, konkrétně to bude v sobotu 19. dubna. Ve stejný den také proběhne křest, který se odehraje ve zlínském klubu Golem. Předprodej CD je od dnešního dne spuštěn na oficiálních stránkách kapely www.defuckto.cz, kde si mimo nového CD můžete pořídit i nové originální trika DFT.

Kromě prvních třech singlů „Andělé a Démoni feat. Kali", „U mě dobrý" a „Má to tak být" nyní DeFuckTo odhalují celý tracklist alba s kompletním seznamem hostů. Na koho se tedy můžeme těšit? Co se týče hudebních podkladů, jak je obvyklé na deskách DFT, většinu jich obstaral Headdy. Mimo něj má na albu svůj beat taky Jeso, Emeres, Billy Hollywood, Peter Pann, ElMurdo a na bonusovém tracku Masif. Kromě hlasů Latea a Headdyho uslyšíš na desce taky Kaliho, zpěvačku Victorii, Davida Steela, Toma Malara a na bonusových tracích navíc Radikala s Torulou a kapelu Airfare.

Jistá je taky ta věc, že s klipovou nadílkou k albu DeFuckTo ještě neskončili. Spolu s vydáním alba vyjde i další videoklip, který nemá být podle dostupných informací posledním.

DeFuckTo – Andělé a Démoni (2014) – tracklist:
1. Andělé A Démoni feat. Kali
2. Pevnost
3. Věřím (prod. by Jeso)
4. Miss Your Love feat. Victoria
5. U Mě Dobrý
6. Bomba V Klubu (prod. by Emeres)
7. Můžu Yeahbat (prod. by Billy Hollywood)
8. Jedna Noc (prod. by Peter Pann)
9. Má To Tak Být
10. Svatý Grál feat. David Steel & Tom Malar
11. Message (prod. by ElMurdo)
12. BONUS TRACK 1: Radikal - Gilotina feat. Torula & DeFuckTo (prod. by Masif)
13. BONUS TRACK 2: Airfare & DeFuckTo - Hands UpDoporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS