Registrace

DePhazz jedou na turné, vystoupí i v Praze

DePhazz jedou na turné, vystoupí i v Praze

Kmotři lounge music, německá kapela DePhazz ve středu 13. září vyráží na evropské turné, zastaví se také v Praze na Conference. V klubu Roxy zahrají repertoár z nové desky Audio Elastique a největších hitů.

Když posloucháte DePhazz, máte pocit, že se pohupujete při západu slunce, koukáte jak se noří do oceánu a máte chuť se napít cuba libre nebo místního pivka. Těžko byste hledali podobnou kapelu, která je zastoupena na tolika důležitých loungeových kompilacích jako jsou němečtí DePhazz. Za všechny jmenujme Hotel Costes, Saint-Germain-des-Prés Café, City Lounge nebo Jazz Lounge.

A vsaďte boty, že další přibudou nyní po vydání nové desky DePhazz Audio Elastique, kterou tito fenomenální muzikanti přivezou 24. září do pražského klubu Roxy na Conference.

DePhazz - Klub Roxy 2012DePhazz - Klub Roxy 2012

Hlava projektu Pit Baumgartner si už patnáct let pohrává s downtempem, jazzem, soulem, latinem a trip hopem. Miluje živé nástroje, především dechovou sekci. Základ jeho kapely tvoří éterická zpěvačka Pat Appleton a charismatický vokalista, Karl Frierson, rodák z Jižní Karolíny, který se do Německa dostal stejně jako Elvis Presley s americkou armádou. Další muzikanti se nabalují s každým novým albem.

DePhazzDePhazz

Ve středu 13. září DePhazz vyráží s devátou studiovou deskou Audio Elastique na středoevropské turné, na kterém se 24. 9. zastaví také v Praze. Slibují zahrát nejen sedmnáct nových skladeb, ale zabrousit i do starších desek. Dá se očekávat, že Roxy rozvlní například No Jive, Death By Chocolate, Something Special, The Mambo Craze nebo Hell Alright.

Předskokanem DePhazz bude DJ Radek Honz aka Groovyluvah z Expres rádia.

Bude to teprve třetí koncert DePhazz v Česku za posledních sedm let. Poprvé se u nás objevili na festivale v Love Platet Táboře, naposledy se u nás zastavili s novým repertoárem před dvěma lety.

Vstupenky na Conference s DePhazz

Vstupenky prodávají Ticketpro a Ticketportal, bez manipulačního poplatku jsou k dostání v Roxy v Dlouhé ulici.

Více na:

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS