Registrace

DJ BOCCELLI vydává nový singl Tomorrow Plays

DJ BOCCELLI vydává nový singl Tomorrow Plays
12. února 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

DJ Boccelli o sobě dal vědět před pár lety singlem "Radost mám", na němž spolupracoval s DJem Štepo. Díky laskavému svolení pana Ondřeje Havelky vyšel oficiálně na kompilaci EMI a po nějaký čas úspěšně rotoval na českých rádiích. Nyní se DJ Boccelli ubíra jiným směrem a současnými trendy electro & progressive house. Neobvykle zvolil však jinou cestu a díky přátelům z Belgie zcela obešel tuzemské labely

Před pár týdny podepsal kontrakt s belgickým vydavatelstvím Kick Out Records a 10.února spatřil světlo světa nový singl "Tomorrow Plays".

Tento track v ČR doprovází v současnosti, jako oficiální hymna, stejnojmennou EDM akci, na které pravidelně vystupují zahraniční DJs.

Malé turné po českých klubech se vrací s pravidelností dvakrát ročně. Singl Tomorrow Plays vychází ve třech verzích. Radio edit, Original mix a exkluzivně i belgický "V-Beatz & Marinne Jeff remix"

Buy on Beatport: http://www.beatport.com/release/tomorrow-plays/1241778
Buy on Juno: http://www.junodownload.com/products/dj-boccelli-tomorrow-plays/2398556-02/
Buy on iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/tomorrow-plays-single/id812270161
Buy on Amazon: http://www.amazon.com/Tomorrow-Plays-DJ-Boccelli/dp/B00I7RFV02/

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS