Registrace

Do Prahy míří SAVAGES !

Do Prahy míří SAVAGES !
1. února 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Pražský koncert post-punkové čtveřice Savages se již nezadržitelně blíží! Dívčí kapela s francouzsko-britskými kořeny vystoupí v Rock Café za necelý měsíc, tedy v pátek 28. února. Předskakovat jim budou australští A Dead Forest Index. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

Formace, která své jméno převzala z románu Pán Much od Williama Goldinga, je momentálně na evropském turné, kde se kromě Prahy zastaví i v Barceloně, Kodaně nebo v Paříži. Jejich raketový vzestup završený nominací na Mercury Prize komentuje frontmanka kapely Jehnny Beth těmito slovy : "Snažím se mluvit o lidech samotných, říkat jim pravdu, a možná proto na nás lidi chodí, protože v nás vidí inspiraci pro vlastní zrovnoprávnění."

Skupina existuje od roku 2011 a za tu dobu stihla kromě debutové desky "Silence Yourself" předskakovat legendárním Portishead nebo zahrát na jednom z největších amerických festivalů Coachella. S Portishead se ostatně holky představily i na jejich prvním pražském koncertu před dvěma lety.

Tentokrát se Savages představí poprvé v roli headlinerů. Jako předskokan přijede australské rockové duo s názvem A Dead Forest Index. Bratři Sam and Adam Sherry, pocházející až z dalekého Melbourne, mají na svědomí úspěšné debutové EP Antique, které vyšlo pod hlavičkou prestižního labelu Denovali Records.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS