Registrace

DYING PASSION VYRÁŽÍ NA TURNÉ

DYING PASSION VYRÁŽÍ NA TURNÉ
14. září 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Praha/Šumperk/Uherské Hradiště - Během podzimu si přijdou na své příznivci progresivního rock-metalu s gothic prvky: kapely Dying Passion a Free Fall totiž zanedlouho odstartují celorepublikové turné! Dying Passion koncertně představí úspěšné CD „Absorb“, za které získali ocenění „Album roku 2009“ v anketě rockových publicistů Břitva a „stříbrného Anděla“ v kategorii Ha

Mladá uherskohradišťská skupina Free Fall naproti tomu předvede repertoár z ještě horkého výlisku „Double meanings“. Premiérový koncert turné zažijí západočeští fanoušci v Plzni v Divadle pod lampou 24.9. a následně bude tour pokračovat 7.10. v Praze v žižkovském klubu Matrix se speciálním hostem, atmosféricky rockovou kapelou NIL!

Dying Passion disponují melancholickými, rozmáchlými melodiemi a z původního gothic/doom metalového základu expandují do mnoha směrů, barev i výrazů, aniž by utrpěla jejich rozpoznatelnost a potemnělá uhrančivost. Postupem času kapela získala civilnější a rockovější projev a přitom neztratila nic ze svého charismatu a zneklidňující atmosféry. Vytvořili si vlastní styl, který už nemá smysl vytyčovat žánrovými škatulkami. Dying Passion dokáží znít křehce i velkolepě a pojmout do sebe velkou škálu vlivů.

Free Fall se řadí mezi perspektivní skupiny hrající moderní směs metalu, rocku i popu. Vznik kapely se datuje k roku 1995, ale v nynější podobě fungují Free Fall až od konce roku 2005. Jejich tvorbě dominují elektrické podklady, chytlavé melodie a zajímavé vokály.
Podzimní tour Dying Passion a Free Fall doplní i spoustu hvězdných a atraktivních hostů vč. Silent Stream Of Godless Elegy, Endless nebo Dark Gamballe!
Veškeré informace o turné naleznete průběžně na oficiálních stránkách a profilech turné.

Stránky DYING PASSION:

Stránky FREE FALL:

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS