Registrace

Faithless - nový singl „Tweak Your Nipple“

Faithless - nový singl „Tweak Your Nipple“

Faithless vydají nový singl „Tweak Your Nipple“. Taneční hymna zazní i na Open Air Festivalu

Panenský Týnec / Praha – Už tři roky čeká české publikum na příjezd kapely Faithless, která naposledy zaplnila prostory velké pražské sportovní haly. Jako by Faithless cítili rostoucí napětí, posílají svým věrným ochutnávku v podobě nového singlu z letos uvedené desky „The Dance“. Singl s názvem „Tweak Your Nipple“ vyjde 19. července a podle frontmana Faithless Maxi Jazze je o tvořivosti a genialitě, která je ukryta v každém z nás. Kus té jeho geniality můžete na vlastní kůži zažít při jediném letošním festivalovém koncertu Faihtless v České republice, a to druhý den Open Air Festivalu, tedy v pátek 13. srpna.

Singl boduje, remixu se ujal samotný Tiesto

Návrat Faithless k tanečním kořenům hlásí i svým názvem aktuální deska „The Dance“, která těmto hvězdám tanenční hudby vyšla letos na jaře. A jak je vidět na energické beaty slyší i DJové zvučných jmen. Majitel snad najznámějšího DJského pseudonymu – DJ Tiesto – se rozhodl, že na novinku vytvoří vlastní remix, který už koluje na internetu. Další ze slavných velikánů za mixážním pultem, Pete Tong, o novince Faithless prohlašuje, že jde o jednu z jeho nejoblíbenějších hudebních novinek vůbec.

Filosofický text na podkladu z energických tanenčních beatů a melodie

„Je mým pevným přesvědčením, že naprosto každá osoba na téhle planetě je bez pochyby nadána neuvěřitelným množstvím talentu a síly představivosti, “ říká doslova Maxi Jazz, který je nejen frontmanem a textařem Faihtless, ale také buddhistou a filosofem. „Problém tohoto života ale je, že člověk má přístup jen k tolika množství talentu a představivosti, v jaké je schopen uvěřit, “ nabádá Maxi své posluchače k větší víře v sama sebe. „Pokud věříte, že tohle všechno máte, pak to přijde přirozeně a samo, “ upřesňuje smysl textu nové skladby a neváhá se pustit i do výkladu lidského štěstí: „Když si tohle uvědomíte, tak zjistíte, že jakékoliv překážky a nesnáze vás v životě čekají, máte v sobě schopnosti, díky nimž si se vším poradíte. Jakmile to pochopíte, tak už se o nic nestrachujete. A když už nemáte z ničeho obavy, tak jste prostě šťastní.“

Nalaďte si čtvrteční premiéru profilu Faithless a v pátek vyražte na Gossip! Protože koncert britského tria Faithless v Panenském Týnci se už nezadržitelně blíží, podívala se „na zoubek“ tomuto projektu i redakce Open TV. Ta připravila profil Faithless, okořeněný o aktuální dění kolem kapely. Nový pořad bude mít premiéru ve čtvrtek na všech kanálech Open TV. To znamená na stránkách www.openairfestival.cz, www.openairfestival.stream.cz a www.youtube.com/openairfestival.

Pokud vám pouhé sledování hudebníků na videu nestačí, Open Air Festival vás srdečně zve na sobotní koncert americké indie kapely Gossip do pražského Sa Sa Zu. Na místě bude možné pozdravit se s teamem Open Air Festivalu speciálním pozdravem, takzvaným Hi5. Každý, kdo tento pozdrav zná, bude odměněn praktickou festivalovou termotaškou. Pozdrav Hi5 najdete také v archivu Open TV.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS