Registrace

Falco 3 – 25th Anniversary Edition

Falco 3 – 25th Anniversary Edition
5. listopadu 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Legendární album “Falco 3” slaví letos pětadvacetiny! V roce 1985 přinesl tomuto albu celosvětovou pozornost singl Rock Me Amadeus, který vévodil hitparádám po celé zeměkouli. Díky této písničce se Falco stal prvním německy mluvícím umělcem, který se probojoval na první místo singlové hitparády v USA.

Dodnes na vrcholu amerického žebříčku nestanul jiný hit s německým textem. Kromě tohoto neuvěřitelného úspěchu se album dostalo na první místo prodejnosti v dvanácti zemích po celém světě!

Při příležitosti oslav pětadvacátých narozenin vychází u společnosti Sony Music dvě edice alba Falco 3 – 25th Anniversary Edition.

Kompletně zremasterované album obsahuje nejen singly Rock Me Amadeus, Jeanny nebo Vienna Calling, ale také bonusové tracky jako demonahrávku nikdy nedokončené skladby Without You a vybrané raritní a prodloužené verze existujících skladeb. Navíc jeden z objevů současné britské hudební scény, skupina HURTS, natočila exkluzivní remix Jeanny, který má Falcův hudební genius představit nové generaci fanoušků.

Deluxe Edition alba obsahuje nový dokument od DoRo (bývalý produkční tým videoklipů Falca) nazvaný „The Making Of The Legendary Falco 3 Videos“ s dosud nezveřejněnými záběry. Booklet obsahuje track-by-track komentář Roba & Ferdiho Bollanda (producent a autoři skladeb na Falco 3), Liner Notes Horsta Borka (bývalého Falcova manažera) a Rudieho Dolezala (DoRo).

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS