Registrace

FANOUŠCI MICHAELA JACKSONA: UŽ JE TO TU!

FANOUŠCI MICHAELA JACKSONA: UŽ JE TO TU!

SONY MUSIC ENTERTAINMENT VYDÁVÁ 26. A 27. ŘÍJNA DVOUDISKOVÉ ALBUM S HUDBOU INSPIROVANOU FILMEM SONY PICTURES MICHAEL JACKSON\\\'S THIS IS IT NEW YORK, NY - Dne 12. října vyjde první nová písnička Michaela Jacksona od chvíle, kdy svět začal oplakávat ztrátu této hudební ikony - zcela nový singl nazvaný \\\"This Is It.\\\"

Krátce poté vychází pod značkou Columbia/Epic, patřící Sony Music Entertainment, dvoudiskové album This Is It, na kterém uslyšíte hudbu, která inspirovala nový fim Sony Pictures MICHAEL JACKSON'S THIS IS IT. Dvoudiskové album bude dostupné od 26. října tak, aby se termín kryl s celosvětovou premiérou filmu, který přijde do kin 28. října a fanoušci budou mít na jeho shlédnutí pouhé dva týdny.

„Tato písnička jen znovu potvrzuje to, co svět již dávno ví – že Michael je jedním z největších darů od Boha, “ říká Joh McClain, koproducent alba.

První disk bude obsahovat původní verze Michaelových největších hitů v pořadí, v jakém se objevují ve filmu. Zakončením tohoto disku budou navíc dvě verze nikdy nevydané skladby „This Is It“. Tato písnička je součástí závěrečné scény filmu a obsahuje doprovodné zpěvy, o které se postarali Michaelovi bratři, Jacksonovi.

Druhý disk obsahuje dosud nevydané verze několika dnes již klasických songů tohoto umělce. Tento disk navíc obsahuje dojemnou báseň Michaela Jacksona pojmenovanou „Planet Earth“, kterou dosud nikdo neslyšel.

Dvoudiskové album This Is It je nezávislým doplňkem filmu a obsahuje 36-ti stránkový booklet, ve kterém jsou mimo jiné fotografie z Michaelovy poslední zkoušky.

Film MICHAEL JACKSON‚S THIS IS IT nabídne všem fanouškům Michaela i hudby obecně neobyčejný pohled do zákulisí příprav jeho vyprodaných koncertů, které se měly uskutečnit počátkem letošního léta v londýnské O2 aréně. Film, který má plnou podporu pozůstalosti Michaela Jacksona, zaznamenává měsíce příprav od dubna do června 2009 a jednotlivé scény byly vybrány z více než sta hodin záznamu, na kterém Jackson zkoušel několik svých písní na vystoupení. Diváci budou mít možnost vidět tohoto muže ve zcela jiném světle díky tomuto privilegovanému a soukromému pohledu na Jacksona. V syrovém a upřímném detailu zachycuje film MICHAEL JACKSON‘S THIS IS IT zpěváka, tanečníka, filmaře, architekta, kreativního génia a skvělého umělce při práci, ve které vytváří svoji show a piluje ji k dokonalosti.

Film režíruje Kenny Ortega, Michaelův kreativní partner, který vedl také jeho pódiová vystoupení, a produkuje jej Randy Philllips, Kenny Ortega a Paul Gongaware. Výkonnými producenty jsou John Branca a John McClain. Film bude k vidění po celém světě v distribuci Sony Pictures Releasing.

Do českých kin (v distribuci firmy Falcon) vstupuje film Michael Jackson´s This Is It 29.10. Lístky se v předprodejích objeví 27.9.2009 .

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS