Registrace

Fanynky dostaly odpověď od McCartneyho po 50 letech

Fanynky dostaly odpověď od McCartneyho po 50 letech
4. října 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Dvě anglické fanynky dostaly odpověď od zpěváka a hudebníka Paula McCartneyho půl století poté, co se ho snažily kontaktovat. Umožnila jim to náhoda a oblíbený zábavný pořad The One Show britské televizní stanice BBC. Barbara Bezantová a Lyn Phillipsová v roce 1963 nahrály tehdejšímu členovi Beatles vzkaz na kotoučový pásek.

Ten poslaly poštou do londýnského klubu, kde slavná skupina hrála. Kromě jiného dívky ve věku 17 a 19 let uvedly, že sní o setkání s Paulem, ale že tuší, že se to nejspíš nikdy nestane. Nedostalo se jim nejen setkání, ale ani odpovědi.

Nedávno se však jejich balíček s páskou objevil na bleším trhu v přístavním anglickém městě Great Yarmouth, kde ho koupil místní historik David McDermott. Poslechl si nahrávku a rozhodl se pomocí televize ženy najít a zajistit jim odpověď McCartneyho.

"Ahoj Lindo a Barbaro. Moc děkuji za vaší milou nahrávku. Nakonec došla, lepší pozdě než nikdy. Je skvělé slyšet, že jste se po tolika letech opět sešly. Mějte stále radost z hudby. S láskou Paul," přečetl televizní moderátor v pořadu oběma přítomným ženám odpověď od nyní jednasedmdesátiletého McCartnehyo.


Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS