Registrace

Far East Movement vábí fanoušky na zítřejší koncert v Roxy

Far East Movement vábí fanoušky na zítřejší koncert v Roxy
16. července 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Praha, 16. července – Far East Movement přijedou už zítra uchvátit Prahu – své hitovky představí v úterý 17. července v pražském klubu Roxy. Speciálními hosty večera budou Ben Cristovao a The Glowsticks, feat. DJ Castor, kteří show odstartují. O tom, že si čtveřice asijsko-amerických electrohoperů nemohla vybrat lepší předskokany, není pochyb. 

Český support slibuje energické vystoupení, během kterého představí písně z nové desky. „Sáhneme do nových stylů a přineseme do Čech zase něco nového. Kdo slyšel song Prdel, už ví, že tohle album bude jiné,“ nechal se slyšet kanadský producent a polovina uměleckého dua The Glowsticks Verse-Atile.

A právě zmiňovaná píseň s jadrným názvem bude jednou z těch, které v Roxy zazní poprvé live. „Song Prdel vznikl z recese, rozhodně jsem neměl v úmyslu se vytahovat. Prostě jsem si jen udělal legraci ze všech lidi, co kritizují cizí tvorbu, aniž by sami něco dělali… O to víc mě překvapilo, jaký měl u lidí úspěch. Fakt jsem nečekal tak pozitivní reakce, ani to, že si ho přehraje milion lidí,“ přiznává Ben Cristovao.

Nejen osazenstvo předskokanů se na koncert pečlivě připravuje; i samotní Far East Movement už pilují ty nejlepší hity. Letos tu vystoupí totiž podruhé – a nově v Praze představí skladby ze svého nového alba Dirty Bass. „Už se do Prahy moc těšíme! Minule jsme tady byli s LMFAO a ta vaše energie byla úžasná. Teďko přijedeme s osazenstvem Dirty Bass crew. Budeme tam mít tři MCs a DJe, a do toho budou i živé nástroje, takže to bude pořádná jízda.

Pražský koncert Far East Movement, který odstartuje Ben Cristovao a The Glowsticks, má tak všechny předpoklady stát se klubovou událostí léta – již v úterý 17. července v pražském klubu Roxy (Dlouhá 33, Praha 1).

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz a v den koncertu také v místě konání.

Hlavním mediálním partnerem této akce je Rádio Evropa 2.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS