Registrace

Fast Food Orchestra vystoupí v Lucerna Music Baru

Fast Food Orchestra vystoupí v Lucerna Music Baru
9. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Fast Food Orchestra vystoupí po více než půlroce opět v Praze, a to 13. prosince v pražském Lucerna Music Baru. Koncert se koná u příležitosti křtu nového videoklipu k singlu Karma Holiday, který kapela natočila v průběhu listopadu v Berlíně. Speciálním hostem večera bude britský objev, kapela Buster Shuffle.

Nový singl je tak trochu návratem ke ska kořenům. Zatímco na posledních dvou albech kapela nezřídka experimentovala i se zdánlivě vzdálenými žánry jako hip-hop, dancehall či soul, novinka jistě potěší příznivce jejich starších počinů. „Ska pro nás bylo vždycky základem, který jsme ale v posledních letech začali více obohacovat i o jiné hudební žánry," říká Filip Vondrášek, frontman kapely. „Karma Holiday je něco na způsob starších věcí jako My Home, nebo Nothing to Say," doplňuje.

Fast Food Orchestra patří k matadorům tuzemské ska / reggae scény. Za 15 let existence kapela vystoupila snad ve všech větších městech u nás, absolvovala několik evropských turné a vystoupila dokonce i v Brazílii nebo Izraeli. Na kontě má celkem 6 studiových desek, z nichž poslední s názvem Wanted for Cooking vyšla v roce 2011.

Fast Food Orchestra v PrazeFast Food Orchestra v Praze

FAST FOOD ORCHESTRA, BUSTER SHUFFLE, SKA N'DAAL

  • 13.12.2012, 20:00
  • Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
  • Vstupenky: 170 Kč v předprodeji (Lucerna Music Bar) / 190 Kč na místě
  • http://www.fastfoodorchestra.cz 
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS