Registrace

Festival City Beach se přesouvá do Lužánek!

Festival City Beach se přesouvá do Lužánek!
9. června 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

City Beach Festival 8.6.od 16.00 Brno – park Lužánky (přesunuto z areálu City Beach u Zvonařky)

Agentura Brnokoncert oznamuje, že festival City Beach Festival se přesouvá z areálu City Beach u Zvonařky, který nebyl včas dokončen a zkolaudován, do zavedeného prostoru tenisových kurtů BLTC v Lužánkách, vstup z ulice Třída Kpt. Jaroše.

Mapka http://www.tenisbrno.com/kontakt-9.html

V areálu je možné si zahrát tenis (rezervace : 728339660) nebo volejbal (tel : 721880649) od 13.00.

Areál bude otevřen od 16.00 a program je následující:

  • 16.30 Ginger
  • 18.00 Charlie Straight
  • 19.30 No Name
  • 21.30 Jiří Schmitzer

Vstupné v předprodejích = 420 Kč, na místě 450 Kč.

Předprodej zajišťuje Ticketpro, v Brně obchody Indies na Poštovské 2, Dům pánů z Lipé na nám. Svobody, Wolf Music na Dvořákově, CK Orange Travel ve Vaňkovce a Obchůdek Kudrna v podchodu u hlavního nádraží. Kdo nechce pro vstupenky nikam chodit, může získat lístky zde http://www.smsticket.cz/…al-2012.aspx

Afterparty po festivalu je v klubu Mersey, vstup zdarma.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS