Registrace

Festival Natruc hlásí rekordní počet interpretů

Festival Natruc hlásí rekordní počet interpretů
13. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

V sobotu 25.srpna 2012 proběhne v kouzelném areálu Kmochova ostrova v Kolíně, jubilejní 15. ročník kultovního festivalu Natruc.

Návštěvníci letošního Natrucu se mohou poprvé těšit na tři desítky interpretů a také dárek v podobě třetího pódia, které bude umístěno do festivalového šapitó. I v tomto roce bude hlavní pódium umístěno do amfiteátru, ve kterém se představí například David Koller, člen legendární kapely Lucie, jejíž písně tak na Natrucu zazní. Stejně jako se návštěvníci festivalu mohou těšit na hity skupiny Mandrage oceněné cenami Anděl. Mezi festivalové stálice bezesporu patří i kapelyWohnout, Blue Effect, Sunshine, Medvěd 009, Luno či ska klasika Tleskač.

Na druhém pódiu se bude tradičně servírovat o poznání ostřejší menu. Pořádnou dávku chilli do festivalového koktejlu přimíchá Krucipüsk, evropská punkrocková hvězda Pipes and Pints v čele s americkým zpěvákem Mikemči slovenská punkrocková legenda KonfliktTěšit se můžete i na Doctora PP a nejšílenější českou kapelu Hentai Corporation.. Mladší publikum zajisté ocení vystoupení nastupující slovenské hvězdy The Paranoid a českých A Banquet, v současnosti odbornou veřejností označovaných titulem nejnadějnější česká skupina.

Produkci na třetí scéně umístěné do velkého šapitó rozjedou regionální kapely, následovat bude lahůdka v podobě speciálního bubenického setu Miloše Meiera,jednoho z nejlepších českých bubeníků. Zajímavé bude i propojení Nobody Listen ft. Ondra Štorek (Rybičky 48). Večer bude v šapitó patřit DJ´s. Svůj projektBounce Bounce rozjedou členové kapely Sunshine Kay a Tuzex. Závěr celého festivalu obstará DJ Friky, který ve dvojici s DJ Fluxem získal 6. místo vNa mistrovství světa DJingu DMC WOLRD v Londýnské O2 Indigo areně.

Předposlední vlna zvýhodněného předprodeje končí 31.7.2012. Vstupenky na festival Natruc můžete nyní zakoupit za 300,- Kč + poplatky, případně se skupinovou slevou za 250,- Kč + poplatky v předprodejní síti Ticketstream a v lokálních předprodejích. Na místě zaplatíte 380,- Kč.

Lokální předprodeje:

Kolín: Infocentrum, Copyshop Kutnohorská

Kutná Hora: Infocentrum, Lokomotiva Music

Čáslav: Infocentrum

Poděbrady: Infocentrum

Více informací o festivalu naleznete na www.natruc.eu

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS