Registrace

Festival Okoř 2009 už za měsíc

Festival Okoř 2009 už za měsíc
24. července 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Malebný, mezi návštěvníky jeden z nejoblíbenějších, Open Air Festival Okoř 2009 oslaví letos desáté výročí. Pro tuto příležitost připravili organizátoři zajímavý hudební program, který určitě přiláká všechny příznivce dobré hudby.

Malebný, mezi návštěvníky jeden z nejoblíbenějších, Open Air Festival Okoř 2009 oslaví letos desáté výročí. Pro tuto příležitost připravili organizátoři zajímavý hudební program, který určitě přiláká všechny příznivce dobré hudby. Chybět nebude ani tradiční půlnoční překvapení. To vše v areálu pod hradem Okoř nedaleko Prahy v sobotu 22. srpna.

Festivalové brány se otevřou hodinu po poledni a už ve 14:00 začne hrát mladá a nadějná teplická kapela Fate Magazine, následovat bude skupina Mňága a Žďorp, poté držitel ocenění Objev roku ankety Zlatý Slavík Marek Ztracený. Krátce před pátou hodinou odpolední vystoupí Divokej Bill, pak slovenští Desmod, Anna K & Band, přijede i pardubická skupina Vypsaná Fixa. V půl desáté přijde na řadu strhující show v podání MIG 21 a po nich tolik oblíbení Chinaski. Na půlnoc jsou připraveny létající ohně žonglérů a akrobatů Circusu Garuda a na dobrou noc divákům zahraje Žlutý pes slavící letos třicet let existence. Celým programem festivalu mluveným slovem provede Šárka Kubelková.

Valná část předchozích ročníků festivalu v romantickém a tak trochu tajuplném prostředí podhradí zříceniny Okoř byla vyprodána. A není se čemu divit. Málokterý festival dokáže návštěvníkům poskytnou tak příjemné prostředí jako Open Air Festival Okoř. Celý hudební program a jeho doprovodné služby se odehrávají v příjemném areálu, na mírně se svažující louce přesně naproti podiu, která všem zaručuje dobrý výhled. Je dobře postaráno o všechny přítomné včetně dětí, pro než zde bude opět připraven koutek s atrakcemi a programem. Navíc – se letos jako novinka a zároveň jako dárek k 10.výročí věrnému publiku – představí školka pro děti, kde budou moci rodiče bez obav „odložit“ své ratolesti – postará se tu o ně odborně vzdělaný tým pedagogů.

Tradičně je přichystán široký výběr občerstvení, stanové městečko a dostatek parkovacích míst. Pro ty, jež se rozhodnou využít služeb MHD, bude zajištěna autobusová kyvadlová doprava z Prahy 6, Vítězného náměstí na Okoř a zpět.

Pochvaly hodným zvykem organizátorů je věnovat vždy část výtěžku ze vstupného na renovaci a obnovu hradu Okoř.

Vstupenky lze zakoupit v předprodejích Ticketpro a Ticketportal za zvýhodněnou cenu 400, – Kč do 21.srpna. Na místě budou v pokladně k dispozici od 13:00 za 450, –Kč. Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

Na základě zkušeností z minulých ročníku doporučujeme včasnou koupi. Počet návštěvníků je limitován nejen velikostí areálu, ale i s ohledem na zajištění kvality služeb.

Program festivalu:

 • 13:00 – 14:00 Reprod. hudba
 • 14:00 – 14:30 Fate Magazine
 • 14.35 – 15:25 Mňága a Žďorp
 • 15:45 – 16:25 Marek Ztracený
 • 16:45 – 17:35 Desmod
 • 17:55 – 18:45 Divokej Bill
 • 19:05 – 19:55 Anna K & Band
 • 20:15 – 21:05 Mig 21
 • 21:30 – 22:30 Vypsaná Fixa
 • 22:55 – 23:55 Chinaski
 • 00:00 – 00:10 Cirkus Garuda
 • 00:30 – 01:30 Žlutý pes
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS